Věc v hrozném stavu

Diskuze » Negativní příhody

liana mansumova (autor tématu) 0 před 4 roky

Dobrý den, prosím vás, stávalo se někomu, že by věc vypadala fakt strašně a neodpovídala popisu? Dneska jsem si vzala toustovač od paní Alžběty... Stalo se, že jsem se tu ozvala, tato paní mně ho zarezervovala, a pak najednou naše nedokončena konverzace přešla na "Archivní". Inzerát s toustovačem taky zmizel, a myslela jsem si, že paní ho vymazala/darovala toustovač někomu jinému. Další den tato paní ale našla mě na FB a napsala, že na tomto webu došlo k nějaké chybě. Tak jsme se domluvily o předaní přes Facebook. Toustovač vypadal hrozně - byl zcela velmi špinavý, se zbytkem sýru nebo bůh ví čeho, zamaštěný а poškrabaný. Chápu, že jsou tu věcí ZADARMO, ale až TAK špinavé a zničené, tak to vůbec... A ještě za to člověk chce "hořkou čokoládu, oříšky nebo něco domácího" Jinak vždycky ráda něco přinesu dárcům. Většinou jsou tu skvělé a skromné lidi! Klidně bych nechala té paní negativní hodnocení, ale psaly jsme si přes FB, proto to nejde. Děkuji moc za přečtení a omlouvám se za mojí češtinu. Co si o tom myslíte vy?

Evženie Tomik 1 před 4 roky

Bohužel se mi již tady taková věc taky stála. Vyzvedávala jsem si bambucké máslo apod., a bohužel jsem se neoptala na datum trvanlivosti, no a po odběru na druhém konci Prahy přijedu domů, a když otevřu první kyblík, tak se mi udělá zle z toho zápachu, protože másla byla prošlá už od roku 2018, a to u tuku hraje velkou roli. Mělo to prostě jít rovnou do popelnice, a ne nabízet tady.
Bylo mi líto dávat špatné hodnocení, protože jinak domluva byla o.k. a z části to byla moje chyba a tím i ztráta času.
A také se mi i povedlo narazit na mimořádně sprostého člověka, poprvé za dlouhou tradici rozdávání/vyzvedávání věcí