Projev zájmu o věc

Diskuze » Negativní příhody

Alice (autor tématu) 6 před 4 roky

Už jsem to tu jednou psala, nechápu lidi, kteří něco chtějí a neznají slova jako dobrý den, prosím,děkuji. Na projevený zájem... sdělte mi adresu, přijedu, ..opravdu neodpovídám. Nebo jsem nemajetný a přitom v profilu zjistíte převzetí stovky věcí. Opravdu se hodí nebo jde o kšeft?

bára divá 49 před 4 roky

Ano, máte pravdu. Někteří jedinci si neuvědomují, co je slušnost. Stalo se mi to také a několikrát. Taktéž jedinci kteří berou a ještě mají tu drzost se ptát, co bych jim ještě mohla dát a není to v nabídce, jako že by mi vystěhovali v klidu barák ne?!Taková individua si nepustím ani na dvůr. Většinou ty věci, co se zde nabízí musel někdo předtím koupit jako nové a také zaplatit. Asi budu praktikovat předání na neutrálním místě v zájmu bezpečnosti.

Aneta Kuncová 21 před 4 roky

Pokud někdo napíše jen chci nebo beru se mi taky nelíbí a ještě mě drtí, když mi začnou nadávat, že jsem vybrala jiného zájemce.

martina horáková (1) 3 před 4 roky

Alice plně s Vámi souhlasím, drzost některých lidí nezná mezí. Já nereaguji na direktivní a neslušné chování bez pozdravu a podpisu a to jsem ze začátku i věci někam vozila, ale poté, co se zájemce x krát nedostavili bez omluvy, tak na to ježdění někam kašlu. Ale nesouhlasím s Vámi ohledně toho, že když tu někdo získá hodně věcí, tak je bohatý nebo nenasytný. Souhlasila bych v případě, že sám nic nedaroval či aspoň nenabízel. Já jsem například získala přes 100 věcí, které jsem většinou poslala dál, ale stejný počet věcí jsem již darovala. Oblečení, ložní prádlo a spoustu dalších věcí ( a že toho bylo) tu ani nenabízím, ale rovnou vozím do Klokánku či Diakonie Broumov, tam vím, že půjdou opravdu potřebným. Takže ať si tu každý bere, jak potřebuje, ale měl by být sám aktivním dárcem. takže asi tak

Tomáš 421 před 4 roky

Nezapomínejte, že je stále funkční "blacklist". Tím se dá mnohá "duchaplná" konverzace odfiltrovat. Nenechte si zbytečně kazit den/dny.

Vanila Vanila 1 před 4 roky

Nechápu zájemce, kteří chtějí darovanou věc přivést a pokud nechci, mají dotazy: Vy nemáte auto? Jako by to byla moje povinnost jim věc nejen darovat, ale přece ještě doručit, kam chtějí.

bára divá 49 před 4 roky

Ano i tohle zkouší. Nebo poslat přes poštu, zásilkovnu a poštovné jim k tomu zaplatit.

Jana 71 před 4 roky

Dobrý den, já jsem hned za úplném začátku dostala krásné obrázky od Alfonze Muchy, ale paní byla z daleka a tak mi nabídla poslat je poštou. Předem jsem zaplatila poštovné a obrázky opravdu přišly, takže to bylo spolehlivé jednání. Mně se také stává, že mi někdo napíše "a nemohla byste mi to někam přiblížit?" Přeji všem krásný den. Jana

Tomáš 421 před 4 roky

Sám jsem získal několik věcí přes zásilky a něco jsem i posílal. Nejlepší zásilka ode mne byla kurýrem, kterého si zájemce sám objednal a poslal. Těžko posoudit, komu vyhovět a komu ne. Někdo komunikuje jako robot a suše mi jednou větou oznamuje vesmírný objev, že tu moji věc, kterou jsem před chvílí inzeroval, je dokonce možné poslat poštou
"Dobry den, je mozne poslat postou. Dekuji. (podpis) (tel. kontakt)"
Srdečně jsem se tomu zasmál, jenže - za co mi vlastně děkuje...? Že objevil tuhle možnost zásilky?

Tomáš 421 před 4 roky

Možná by se mohli ti, kteří mají tak obrovské problémy se někam pohnout, natož dojet, podívat na tento úžasný příběh z reality našeho dětství, dospívání i dospělosti: https://youtu.be/OhYxxqkeDIE