UKONČENÍ KOMUNIKACE A AKTIVACE INZERÁTŮ

Diskuze » Negativní příhody

Hana (autor tématu) 30 před rokem

DNES t.j. 14.4. jsem si u paní LINDY LITÉ rezervovala věc, na můj zájem odpověděla bez problémů a v celku rychle, ještě jsme si měly upřesnit den a čas předání. Čekala jsem tedy během dneška ještě na její odpověď, najednou mi celá komunikace s touto uživatelkou "spadla" do archivních a její inzeráty jsou také vymazány-neaktivní. Máte někdo podobnou zkušenost s touto paní, nebo s jiným podobným uživatelem? Mě se tohle ještě nestalo, domluva vždy byla na úrovni až po předání věci. S pozdravem Hana.

TAK DOŠLO KE ŠPATNÉ KOMUNIKACI SE SERVEREM TADY NA INZERCI. PŘED CHVÍLÍ, COŽ BYLO OPRAVDU V JEDNOM MOMENTĚ, KDY JSEM ODESLALA TUTO ZPRÁVU MI PANÍ LINDA LITÉ ODEPSALA, ŽE SE MI OMLOUVÁ, ALE DOŠLO K CHYBĚ A JEJÍ INZERÁTY BYLY VYMAZÁNY. OMLOUVÁM SE TEDY JÁ PANÍ LINDĚ LITÉ, NECHTĚLA JSEM JÍ V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ POŠKODIT. BYLA JSEM ASI PŘÍLIŠ RYCHLÁ. Budeme spolu komunikovat přes emailovou adresu, kterou mi zaslala. Hezký den . Hana.

rose 1 před rokem

Také se omlouvám několika zájemkyním, se kterými jsem si psala ohledně jejich zájmu o sedací soupravu. Najednou se mi objevila hláška že inzerát už není aktivní a já jsem neměla možnost se ozvat jednotlivým zájemkyním. Takže se alespoň touto cestou omlouvám, sedačka už je zamluvená. rose

Tomáš 421 před rokem

Možná by stálo za úvahu pro administraci při aktivní komunikaci o určité věci nenechat inzerát spadnout podobně jako je tomu při jeho rezervaci. Jen nápad.

Dobrý den pane Tomáši, já jsem hovořila s nabízející, tohle o čem jsem psala já, byla chyba v systému, takže tohle se stalo více lidem kteří zde inzerují, a to že jim mizely inzeráty. Hezký den Hana.

Tedy chyba při komunikaci se serverem.

Tomáš 421 před rokem

Dobrý večer, paní Hano - jasné. Tož - server je taky "jen počítač".