Hlásiči

Diskuze » Negativní příhody

teni (autor tématu) 1 před 6 roky

Pokaždé, když přidám nějaké inzráty, do pár hodin mám všechny "nahlášené" nějakým místním aktivistou s tím, že "obsahuje telefon nebo e-mail". Samozřejmě, že moje inzeráty obsahují můj telefon. Kdo má o věc zájem prostě zavolá a domluvíme se na předání. Je to jednoduché a funguje to. Ne, že by mě ty červené vykřičníčky nějak trápily, ale zajímalo by mě, co se asi tak těm místním Hujerům honí hlavou, že procházejí nové inzeráty a "nahlašují". To musí být zvláštní nátury.

(smazaný uživatel) 134 před 6 roky

Nojono co ted kdyz je to proti pravidlum ?
"4. Inzerát musí být zařazen do správné kategorie a mít uveden správný typ inzerátu (Daruji za odvoz, Hledám za odvoz). Text ani nadpis inzerátu nesmí z bezpečnostních a technických důvodů obsahovat kontaktní údaje na inzerenta, k tomu slouží příslušná pole inzerátu."

Martina 131 před 6 roky

Kontakt si máte předat v soukromí emailu.Z mé strany obdiv za odvahu napsat tel. číslo do inzerátu.

Lubor 1 před 6 roky

Použijte příště inzertní server darujizaodvoz.cz, tam jsou telefony normální.

Moše 49 před 6 roky

teni (autor tématu) 1 před 6 roky

Lubor - díky za tip. Zatím mi ostatně nejefektivnější připadá inzerce na bazos.cz. Žádné capovinky okolo, žádné nucené zmenšování obrázků bo ten zdejší žere max 2 MB, prostě to tam fouknu a za chvíli mám zájemce.

(smazaný uživatel) 134 před 6 roky

Sbohem

michal 95 před 6 roky

Také raději daruji na Bazos můžu zadat svobodně telefon stejně mám číslo na internet extra tedy jiné než soukromé