Pozor na podvodnika

Diskuze » Negativní příhody

Jana Suchánková (autor tématu) 63 před 6 roky

Pozor na podvodnika...nabizi laptop, kocarek a detske kolo. Dle tel.c. a e-mailu se jedna o nechvalne znamou firmu.

Jana Suchánková (autor tématu) 63 před 6 roky

Jdna se o nick Karolina Verohradska

Syrovec Pavel 1 před 6 roky

napsal jsem zatím se nikdo neozval

Jana Suchánková (autor tématu) 63 před 6 roky

děkuju

M.D. 16 před 6 roky

Dobrý den a jak konkrétně dotyční podvádí?

Jana Suchánková (autor tématu) 63 před 6 roky

stačí si zadat do vyhledávače telefonní číslo, které je uvedené u inzerátu. Pokud napíšete e-mail, tak vám přijde odpověď z mailu Drahop@seznam.cz a opět si to stačí ověřit...

Zdena Slivonova 12 před 6 roky

Dobry den,jelikoz jsem zde mela zajem o kocarek a bylo to poprve,byla jsem duveriva a poslala penize na postovne.Vim,moje chyba a hloupost a duverivost.No a pani mi prave napsala,ze kocarek je stale aktualni.A zlevnila postovne o 10 Kc

Jana Suchánková (autor tématu) 63 před 6 roky

pokud nás bude víc, tak podáme TO

Zdena Slivonova 12 před 6 roky

Jinak pani nabizi jeste kocarek XLander,jmeno Katerina,Kraslice,ale telefonni cislo je stejne jako jako u Karolina Verohradska

Zdena Slivonova 12 před 6 roky

Ok,jsem pro,nejde o tech par korun,ale o to,ze nehodlam podporovat prizivniky a podvodniky.

Jana Suchánková (autor tématu) 63 před 6 roky

Doufám, že se sem přihlásí více lidí, co naletěli a poslali poštovné předem, či vážili cestu

M.D. 16 před 6 roky

Rozhodně prosím, všechny, které oklamal, podejte trestní oznámení, přítrž se udělá pouze v případě, že se to bude řešit.

Jana Suchánková (autor tématu) 63 před 6 roky

na toho člověka už je podáno několik TO

M.D. 16 před 6 roky

Hromadné trestní oznámení je účinnější.

Jana Suchánková (autor tématu) 63 před 6 roky

jj

M.D. 16 před 6 roky

Teď čtu, že už jste hromadné TO řešili, zprávy se mi nezobrazily, proto jsem reagovala.

Zdena Slivonova 12 před 6 roky

Rada se k hromadnemu TO pridam,jen s tim nemam zkusenost

Jana Suchánková (autor tématu) 63 před 6 roky

Nyni jako Katerina nabizi pocitacovou sestavu...ta drzost nezna mezi

M.D. 16 před 6 roky

Mnoho lidí mávne rukou nad tím, že je někdo okradl o stovku či dvě, jenže takto lumpové získávají celkem velké peníze a tento výtečník, už toho má víc, což je pro policii jednodušší. Lumpové předpokládají, že do pěti tisíc to bude beztrestné, ale není to tak zcela. Pokud každý podá na policii trestní oznámení, hromadné je ještě lepší, následně se věci pospojují a řeší se to. Věřím, že na netu je možné získat informace k podání trestního oznámení a pokud na policii půjdete, je nutné, abyste byli odhodlaní, protože se může stát, že se to policii řešit nebude chtít, ale převzít TO a řešit situaci, policie musí.

Jana Suchánková (autor tématu) 63 před 6 roky

Ano, je to tak, ukradene penize se do rizeni scitaji a on uz to ma urcite v souctu za vice, nez 5000,-

(smazaný uživatel) 134 před 6 roky

všechno špatně. nemáte oznámit krádež ale podvod, podvod žádnou hranici částky nemá.

Jana Suchánková (autor tématu) 63 před 6 roky

dnes podáno TO za podvod...

michal 95 před 6 roky

částka už je veliká ,ale vše má větší háček ,že n to lidi pořád skočí a posílají platby ,proto podvodník má pořád náskok ,podobných je na internetu mnoho .

(smazaný uživatel) 134 před 6 roky

No take se muzete jako jednotlivci obrátit na banku banka může účet pozastavit. Maj to v podmínkách. Hodně pomůže když budete mít spisovou značku toho Trestního Oznámení
(vážně vam tohle radim ?)

(smazaný uživatel) 134 před 6 roky

Napadlo mne že můžete bance naznačit že by účet mohl být veden na falešné jméno ... na to jsou extra citlivky.

Jana Suchánková (autor tématu) 63 před 6 roky

ondro, radit nemusíte, myslím, že tyhle věci známe...

michal 95 před 6 roky

ještě se dá z podvodníka trošku vystřelit napíšu ,že mám zájem a pokud pošle číslo tak mu odepíšu ,že nebudu podporovat lehkoživky

Jana Suchánková (autor tématu) 63 před 6 roky

Dobrý den, prosím ty, kteří byli okradeni o poštovné panem Choltem (drahop@seznam.cz), aby se přihlásili na PČR a podali k č.j. KRPA-213377/Př-2018-001318 další trestní oznámení. S podvodníkem se již vede trestní řízení.

Martina 131 před 6 roky

p.Jano takové znalosti čísel spisů,wow.

Jana Suchánková (autor tématu) 63 před 6 roky

P. Martino, když jsem byla podat TO na policii, tak asi číslo spisu mám, ne?

Martina 131 před 6 roky

Co budete dělat,když budete po internetu obchodovat třeba s Čínou a věc Vám nedojde?

Jana Suchánková (autor tématu) 63 před 6 roky

Martino, máte něco k věci?

Martina 131 před 6 roky

Jen mě to zajímá,nic víc.

Jana Suchánková (autor tématu) 63 před 6 roky

hm, to máte blbý

(smazaný uživatel) 134 před 6 roky

Martina: aktualne se to resi primo pres obchodni platformu napr ebay kde do 30dni date ze jste zbozi nedostala. vrati vam penize. U aliexpressu se to jmenuje dispute.

michal 95 před 6 roky

Blbý to má kdo zaplatil a nerespektoval pravidla podpořil tak podvodníky a ještě přišel o peníze ,pravda může se těšit na soudy a to jak dostane podvodník trest ,ale peníze jsou fuč na dobro .

Adam Riedlbauch 1 před 6 roky

Kdyby jste nebyli hloupě důvěřiví, tak se vám to nestalo, vy chudáci.

Petr Roubíček 242 před 6 roky

Obzvláště ,když to bylo od začátku hodně průhledné já to prokouknul hned ,nebylo to nic těžkého ,ono inzerát typu solární panel ,notebook ,zánovní kolo apod. to už je trošku podezřelé ještě to dává někdo třeba z daleka ,malé vesnice apod. ,ale stačí mrknout na pravidla a trochu se jich držet tedy neposílat žádné peníze na tomto webu ,pak to lehkoživkové budou mít o něco těžší .

Foy 6 před 6 roky

Na tohle skočí vážně jen hlupáci.. A ještě ke všemu tady kvůli tomu zaplácat diskuzi několika tématy.. Co na ty slušnočechy říct, no..

Petr Roubíček 242 před 6 roky

obzvláště ,když se to tu řeší často a je to v pravidlech ,jinak na internetu je takových mnohem více ,kdo si nedá pozor přijde o peníze to je jasný .