NABÍZÍM POMOC S psaním..

Diskuze » Nabízím pomoc

Aapolianka Freedoom (autor tématu) 0 před 8 roky

Ahoj,zní to možná trochu hloupě,ale za život jsem si všimla,že je velká spousta lidí,kterým dělá psaní potíže,ať už se jedná o vzhled písma,gramatiku,obsah...A nedávno jsem si uvědomila,poté,co mě kamarádka požádala,zda-li bych nemohla přijít k ní,že by potřebovala něco napsat.A já jsem si řekla ,že bych vlastně mohla tímto způsobem pomáhat kdekomu ,a když tady vidím tuto výzvu tak je to skoro jako znamení

(smazaný uživatel) 35 před 8 roky

No vzhledem k tomu, že je každej druhej ješitnej, a nepřizná si, že neumí gramatiku, nebo škrábe jako kocour, který nedá dohromady holou větu, tak pochybuji, že budete mít spoustu zájemců... pokud je to nápad opravdu nezištný, tak palec nahorů a přeji hodně úspěchů P.S. vím, že se píše každý druhý ješitný, s češtinou jsem neměla potíže

Monika Rozsypalová 1 před 8 roky

Věřím, že to může někomu pomoci. Stále dost lidí neumí napsat třeba plnou moc nebo je nervózní při psaní oficiálního lejstra.

(smazaný uživatel) 134 před 7 roky

Mne by to zajímalo. Já píšu leta na pc a mone písmo je tragické. Jak se člověk takovou věc naučí ?

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Dobrý nápad ať vám to vyjde je pravda chyb je všude habaděj .

Petmot 49 před 4 roky

Gramatika se dá vyřešit trochu za pomoci online nástroje: https://korektor.lingea.cz/
CTRL+C a CTRL+V umí snad každý