Nabízím auto na převoz věcí. Praha a okolí.

Diskuze » Nabízím pomoc

Jiří Krucký (autor tématu) 0 před 6 roky

Nabízím přepravu věcí s Peugeot Partner kamkoliv. Nákladový prostor Š 130 cm x V 120 cm x H 180 cm. Sídlím na Praze 6. Podrobnosti do zpráv.

Jana 1 před 6 roky

Dobrý den, můžete mi prosím napsat tel. číslo nebo mejl. Ted zrovna nic převést nepotřebuju, ale párkrát se stalo a neměla jsem se kam obrátit. Děkuji JANA

Meamm Zäaj 2 před 6 roky

Prosím o detaily a podmínky do zprávy , předem děkuji! M.

(smazaný uživatel) 134 před 6 roky

Ahoj a prevezl by jste mi neco z prahy do ceskych budejovic ?

Jana 71 před 6 roky

Dobrý den, ráda bych věděla víc o detailech a podmínkách přepravy věcí po Praze. Prosím o zaslání informací do zprávy. děkuji Jana

(smazaný uživatel) 2 před 5 roky

Dobrý den určitě vyuziji občas převoz můžete mě poslat mobil na vás? To se kolikrát hodí a nemám se kam obrátit předem děkuji Simona

Olga 1 před 5 roky

Dobrý den, mohu také poprosit o kontakt a podmínkách. Občas využiji. Děkuji

dadadar 3 před 5 roky

Dobry den,
podobne jako nekolik dalsich zajemcu, bych poprosila kontakt a podminky Vami nabizene sluzby-prevoz veci autem.
Dekuji,
Darina

Tsfat 69 před 5 roky

Dobrý den,
platí ještě nabídka auta ?
Měl bych zájem, po Praze, něco odvézt.
Děkuji za info.

Zuzana 26 před 5 roky

Já bych taky prosila....

Jana 71 před 5 roky

Dobrý den, já jsem projevila zájem o převoz věcí před 11 měsíci. Do dnešního dne žádná reakce, ani odpověď není, takže si myslím, že tento inzerát nabízející převoz po Praze neplatí. Jana

Tsfat 69 před 5 roky

Jana: Hmmm,
A víte o někom s autem na převoz věcí?
2.: a také hledám někoho, kdo by mne občas, po předchozí domluvě někam odvezl (z Prahy) a pak v ten den také zpátky.
Stačí jakékoli osobní auto.

Když tak písněte nabídky do tohoto vlákna. Díky

Jana 71 před 5 roky

Nevím o nikom, bohužel. Po Praze cestuji MHD.

(smazaný uživatel) 1 před 4 roky

Dobrý den, My jsme taky bez auta ale potřebovala bych sedačku přivést k nám akorát nemáme nijak finance vše jsme daly ted do bytu moje tel číslo 728511058 nebo případně kolik si účtujete za cestu

pan bagr 1 před 4 roky

Dobrý den.Ještě platí vaše naídka na převoz věcí?jaké jsou podmínky?

(smazaný uživatel) 39 před 4 roky

Inzerát na dopravu je starý 2 roky, nejspíš autor dávno zapomněl.
Občas pro mne jezdí p. Marek, slušný a spolehlivý člověk,minimální sazba po Praze 400,- / zahrnuje 1 hodinu /, další hodina za 350,-, mimo Prahu 8,- / km. Naloží si věci přinesené k autu, na hodně těžkém nebo přenosu např. z bytu k autu je nutno se domluvit předem, jezdí sám. Tel. 724235060.

Tak snad někomu bude kontakt k užitku

(smazaný uživatel) 39 před 4 roky

P.S. Jde o nákladní auto - skříň, detaily jako max. rozměry atd. řešit pouze s ním, sem nepsat !