SPAM - upozornění od týmu Všezaodvoz

Diskuze » Mám něco na srdci

Tomáš (autor tématu) 421 před 6 roky

Dnes mi poprvé za celou dobu, co tu jsem, přišlo mezi spam upozornění, že mi uživatel Tomáš (po rozkliku profilu já) dal pozitivní hodnocení za obdržený telefon, který jsem daroval. Celý email je zcela autentický, jako generovaný odtud. Jsem první nebo nás je víc?

Monika Špoulová 101 před 6 roky

Mně také v pondělí přišlo obdržené hodnocení do spamu.

Tomáš (autor tématu) 421 před 6 roky

Nemyslím skutečné hodnocení, ale fiktivní (nedaroval jsem telefon sám sobě).

Admin Petr 247 před 6 roky

To je zvláštní - Tomáši Moniko, můžete prosím přeposlat na podpora vsezaodvoz.cz ? Prověříme, díky moc

Monika Špoulová 101 před 6 roky

Petře, nemohu to přeposlat, bohužel už mám spamy smazány. Přišlo mi to v pondělí večer, bylo to hodnocení od Zdeny. Jen vím, že v kolonce, kde bývá uveden odesilatel, bylo napsáno "neznámý odesilatel".

Monika Špoulová 101 před 6 roky

Petře, tak mi opět skočilo oznámení do spamu, opět od neznámého odesilatele, přeposlala jsem Vám to.

Tomáš (autor tématu) 421 před 6 roky

Přeposlal jsem. Tváří se to jako poslaný email od obdarovaného.

Tomáš (autor tématu) 421 před 6 roky

@Monika: to vypadá na podobný problém.

Tomáš (autor tématu) 421 před 6 roky

P.S. Hodnocení jsem psal jako: "Spolehlivé jednání. Doporučuji." a spam obsahuje text: "Příjemné a přirozeně lidské. Doporučuji"
viz https://vsezaodvoz.cz/profil/4457/davidova-stranka/hodnoceni

Martina 131 před 6 roky

To bude šotek

Tomáš (autor tématu) 421 před 6 roky

Akorát jde o to, čí šotek. Zdejšího systému asi ne.

Tomáš (autor tématu) 421 před 6 roky

@Jaro Trinact: Já tady řeším zcela jinou věc. Spam není totéž co neobdržení něčeho.

mysik 118 před 6 roky

mne jeden prišiel vo štvrtok a druhý v sobotu. Mala som si dať hodnotenie za veci, ktoré som ponúkala a pritom som už od obdarovaného hodnotenie dostala a to už dosť dávno.

Tomáš (autor tématu) 421 před 6 roky

Admin Petr: Jak dopadla analýza? Cizí robot?

Sluníčko 53 před 6 roky

Podobný problém: přišlo mi v poslední době asi 30 upozornění (během pár minut) na smazání starého inzerátu u věcí, které už přes dva měsíce mají nového majitele...že by nějaký šotek?

Admin Petr 247 před 6 roky

Přátelé, tak jsme se do toho trochu zahloubali a zjistili, že chybka bude spíš na našich vysílačích než vašich příjimačích. Hodnocení funguje správně ale v emailech o novém hodnocení (které chodí na správné adresy), je uveden jako hodnotitel ten hodnocený, tj. příjemce tam vidí uvedeného sama sebe. Což je samozřejmě... blbost Oprava již je na cestě, zatím prosím chvilku strpení. Na funkci (rostlináře) to vliv nemá jen je kolem toho trošku zmatení.
Stručný závěr: šotek a naše omluva. Díky za spolupráci

Tomáš (autor tématu) 421 před 6 roky

Tak to je určitě příjemnější zpráva, než že by to tu někdo celé hacknul.

Martina 131 před 6 roky

Na funkci (rostlináře) to vliv nemá,to chápu.:

Admin Petr 247 před 6 roky

Tak již by mělo být opraveno. Kdybste narazili na problém znovu (či jiný), určitě dejte vědět. Ještě jednou díky za pomoc!