První kontakt s dárcem

Diskuze » Mám něco na srdci

Michkuch (autor tématu) 0 před 3 roky

Dobrý den,
moc bych potřebovala poradit. Jsem tu nová a odpověděla jsem na jeden inzerát. Poté mi přišel email od Týmu Všezaodvoz, že jsem dostala pozitivní hodnocení od dárce a když jsem se podívala na jeho profil, byla jsem uvedena jako nový majitel. Kontrolovala jsem si email a žádný jsem od darce nedostala. Tak nevím, jestli jsem něco neudelala špatně. Domnívala jsem se, že dárce sám kontaktuje obdarovaného (kterého si sám vybere). Nevím, jak bych mohla dárce kontaktovat. Moc děkuji za pomoc a přeji hezký den. Michala

Maqi89 135 před 3 roky

Dobrý den, dárce standardně kontaktujete přes tlačítko "Mám zájem" na stránce inzerátu. Pokud jste již
dostala hodnocení, můžete udělit dárci hodnocení ve svém profilu pod záložkou Hodnocení.

Bára 2 před 3 roky

Dobrý den,
jestli dobře chápu, tak předmět jste si nepřevzala, ale byla jste označena za nového majitele...? Pokud to tak je, tak si otevřete zde na stránce seznam konverzací (obálka vpravo nahoře), překlikněte z aktivních na archivní zprávy a znovu můžete tomu dárci napsat.

honika 1 před 3 roky

Dobrý den, požádejte admina, aby Vám hodnocení zrušil, že nejste novou majitelkou té věci. Asi se dárce spletl. Už jsem to jednou řešila a hodnocení mi admin po několika dnech vymazal.