falešné označení

Diskuze » Mám něco na srdci

michal (autor tématu) 95 před 6 roky

Nechápu kdo má pořád potřebu označovat inzerci která neporušuje pravidla ,nenašel jsem nic co by bylo porušeno přesto je inzerce označována děje se tak ve velkém ,byl bych pro aby se dalo zjistit kdo to dělá a proč !!!

(smazaný uživatel) 134 před 6 roky

je tam psano spam/fake/reklama ale nevidim takove veci. Nic si z toho nedelejte.

Foy 6 před 6 roky

Někdo může mít špatnou zkušenost s daným člověkem a třeba i ví, že je podvodník a proto by ho takto mohl někdo označit, aby si ostatní dali pozor. Uvítal bych tedy pak možnost zobrazit si kdo a z jakého důvodu inzerát označil jako chybný aby vše bylo jasné. Zde má ale bohužel někdo strašné nutkání nahlašovat cokoliv, protože asi nemá nic lepšího na práci

Maqi89 135 před 6 roky

Také se mi to stává. Škoda, že se člověk nikdy nedozví, proč je inzerát takto označen, když to není ani spam ani fake ani reklama. Nezbývá než inzerát smazat a vystavit znovu...

Tomáš 421 před 6 roky

Přemýšlím, proč by měl být technický problém zablokovat profil, který vykazuje vysokou aktivitu falešného označování inzerátů…

Petr Roubíček 242 před 6 roky

Přesně tak blokovat toho kdo dává hodně a bez důvodu označení ,nejdříve upozornit pokud to nepomůže zrušit profil ,nebo blokovat možnost upozornění u takového uživatele .