Hodnotenie

Diskuze » Chyby, návrhy vylepšení

mysik (autor tématu) 94 před 6 měsíci

Zrejme by bolo dobré prehodnotiť niektoré pomenovania pri dosiahnutých bodoch. Myslím, že by sa to malo nejako rozdeľovať. Napr. som tu našla nick, ktorý má hodnotenie ROZDÁVAČ a to iba preto, že mal niečo málo ( pozitívnych) hodnotení. Všetky ale získal za to, že si niečo zobral ale nedaroval nič. Tak potom aký rozdávač ...je to iba "přijímač".

Veronika Ava 24 před 6 měsíci

Souhlasím. Plus bych chtěla zaapelovat na všechny "přijímače", aby fakt udělovali hodnocení. My, kteří zpravidla darujeme, tím trávíme čas - věci nafotit, udělat inzerát, domlouvat se emailem, předávat... hodnocení je to nejmenší, co můžete udělat. Nenahradí samozřejmě váhu daru jako takového, ale potěší!

Tomáš 249 před 6 měsíci

Na vojně jsme měli: cucák, bažant, mladý, mazák (nebo tak nějak podobně, už to je moc dlouho, co jsem tam byl). A že je tady někdo dél nebo méň, na tom to tu přece nestojí. Pro mne by ty šílené názvy u bodování mohly zmizet úplně. Body úplně stačí. Hm?

mysik (autor tématu) 94 před 6 měsíci

Nie je to o tom či tu je niekto dlhšie alebo kratšie a pre mňa by sa mohli tiež zrušiť. Ale sú tu tak nech sú aspoň výstižné