Hodnotenie

Diskuze » Chyby, návrhy vylepšení

mysik (autor tématu) 110 před 10 měsíci

Zrejme by bolo dobré prehodnotiť niektoré pomenovania pri dosiahnutých bodoch. Myslím, že by sa to malo nejako rozdeľovať. Napr. som tu našla nick, ktorý má hodnotenie ROZDÁVAČ a to iba preto, že mal niečo málo ( pozitívnych) hodnotení. Všetky ale získal za to, že si niečo zobral ale nedaroval nič. Tak potom aký rozdávač ...je to iba "přijímač".

Veronika Ava 24 před 10 měsíci

Souhlasím. Plus bych chtěla zaapelovat na všechny "přijímače", aby fakt udělovali hodnocení. My, kteří zpravidla darujeme, tím trávíme čas - věci nafotit, udělat inzerát, domlouvat se emailem, předávat... hodnocení je to nejmenší, co můžete udělat. Nenahradí samozřejmě váhu daru jako takového, ale potěší!

Tomáš 286 před 10 měsíci

Na vojně jsme měli: cucák, bažant, mladý, mazák (nebo tak nějak podobně, už to je moc dlouho, co jsem tam byl). A že je tady někdo dél nebo méň, na tom to tu přece nestojí. Pro mne by ty šílené názvy u bodování mohly zmizet úplně. Body úplně stačí. Hm?

mysik (autor tématu) 110 před 10 měsíci

Nie je to o tom či tu je niekto dlhšie alebo kratšie a pre mňa by sa mohli tiež zrušiť. Ale sú tu tak nech sú aspoň výstižné