8.8. po 22h. - PLÁNOVANÁ ODSTÁVKA WEBU

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Admin Petr (autor tématu) 247 před 7 roky

S VšezaOdvoz přecházíme na lepší servery, které nám umožní další rozvoj. K tomu potřebujeme bohužel krátký (pevně věříme) výpadek, abychom na novém začli se všemi inzeráty, které na starých serverech máte. Omluvte proto prosím výpadek, budeme se snažit, aby byl co nejkratší. Držte nám palce

Admin Petr (autor tématu) 247 před 7 roky

Tak už jedeme a snad ještě svižněji Důležité info:
1. Pokud byste narazili na stránku či část VšezaOdvoz, která se nechová, jak by měla, dejte nám sem prosím ihned vědět.
2. Pokud narazíte na stránku, že probíhá odstávka - zřejmě ji máte v prohlížeči nakešovanou. Řešením je smazat cache. Návod jak na to třeba v Chrome je zde: http://www.tipypropc.cz/jak-vymazat-mezipamet-cache-prohlizece-google-chrome/

Josef Lišák Turek 70 před 7 roky

Zdravím, admine.

Včera i dnes jsem měl problémy s načtením těchto stránek. Nevím, jestli je to přechodem na jiné servery, ale po zadání adresy vsezaodvoz.cz na mne vybafla maximálně tak bílá (prázdná) obrazovka a za pár chvil na to hlášení chromu o nedostupnosti webu. Cache mažu pravidelně, tím by to tedy být nemělo.

Provádíte na webu nějaké změny, které mají zásadní vliv na jeho dostupnost, nebo je to jen chyba u mě?

Martin Junger 6 před 7 roky

Zdravim, o vikendu mel poskytovatel vypadky kvuli hardwaru, ktere skoncily asi pulhodinovou odstavkou v nedeli vecer. Ted uz je vse zase v kondici.

Monika Špoulová 101 před 7 roky

Nevím, zda je to spojeno s přechodem na jiný server, ale inzeráty se po skončení rezervace neaktivují. Je u nich napsáno "Inzerát bude aktivní před XX hodinami" XX = počet hodin, kdy měl být inzerát aktivní. Nevím, jak dlouho už tato chyba je, jen vím určitě že minimálně 3 dny. Hlídám si jeden inzerát a u něj je hláška "Inzerát bude aktivní před 3 dny"

Sluníčko 53 před 7 roky

Bohužel mám stejný problém jako Monika: Inzerát bude aktivován před 2 týdny.

Martin Junger 6 před 7 roky

Zdravim, jiz by to melo byt spravene!

Monika Špoulová 101 před 7 roky

Jj, už to funguje. Děkuji