Bodové hodnocení v žebříčku uživatelů

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Davidova Stránka (autor tématu) 19 před 7 roky

Překročil jsem hranici 100 bodů, přijímám gratulace.
Ale ne - teď vážně. Podíval jsem se ze zvědavosti na žebříček uživatelů, na kterém místě asi jsem. A už začínají podněty pro vylepšení. Listování po dvou stránkách maximálně je hodně pomalé, vyhledávání přes filtr zase nezobrazí všechno. Kdyby to šlo nastavi na rychlejší listování, stačilo by.
A druhá věc je to, že mi nejdou dohromady vysoká bodová ohodnocení uváděná u velmi málo aktivních uživatelů. Uložil jsem si kopie obrazovek, kdy vedle sebe je aktivní a vyloženě neaktivní jedinec. Možná to vzniklo změnami v počítání bodů v průběhu odlaďování těchto stránek - jinak si to rozumně neumím vysvětlit. Jedná se o de facto nedůležitou věc pro funkčnost stránek, ale všiml jsem si, že pro některé uživatele (nejen dárce) je účast v procesu darování a přijímání něco jako sport a životní postoj, tak by si zasloužili poctivé hodnocení.
Zkusil jsem listovat i odzadu - zkuste to taky.
Abych zakončil pozitivně - Gratuluji těm lídrům na čelních pozicích!

Linux Debian 64 před 7 roky

Body jsou treba i za post v diskuzi, AFAIK, ne ? A k te rychlosti:
stacilo by, kdyby admin cache tabulku, treba kazdou hodinu toho "rebricku" a po dotazu na zebrik, by se natahala data z te uz zcachovane (staticke) tabulky.
Dotaz s vysledky by byl max. hodinu stary (protoze kazdou hodinu by se do te tabulky natahala aktualni data).

Linux Debian 64 před 7 roky

*oprava/doplneni:
...kdyby admin vytvoril "cachce" tabulku, do ktere by se diky cron job-u kazdou hodinu natahala data z vnitrniho dotaz-u na zebrik...

Linux Debian 64 před 7 roky

P.S. sorry, ale jeste doplnim (naposled, at nespamuji):
samozrejme, rychlost serveru a dynamickeho dotazovani spociva na spouste veci, jako rychlo (hosting) serveru, HW, systemu, RAM atd. atd. a v posledni rade na CMS/napsanem kodu stranek...

Sluníčko 53 před 7 roky

Když už jste u toho vylepšení bodování, taky přidám poznámečku. Samozřejmě že to většina nedělá pro "body" ale když už tu jsou... nestálo by za to odlišit u bodů za vkládání inzerátu zda jde o věc k darování či věc k získání? Nyní se přičte stejný počet bodů v obou případech.