nelze se mi přihlásit na můj profil

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Lina Alfierri (autor tématu) 3 před 7 roky

heslo všechno mám správně,nepřihlásím se pc ani mobilu, nejde mi se ani dostat na přihlášení ? Proč?

Lina Alfierri (autor tématu) 3 před 7 roky

je to přihlášení přes FB

Monika Špoulová 101 před 7 roky

Asi nejste sám/a, maminka si mi dnes také stěžovala, že se jí včera nepodařilo přihlásit přes FB.

Lina Alfierri (autor tématu) 3 před 7 roky

ufff děkuji Vám velice za info,už dva dny mi to nejde,lidi šílí,kvůli předávkám a já se tam nemohu za boha přes fb dostat,moc jste mě uklidnila,děkuji Vám a hezký večer přeji

Admin Petr 247 před 7 roky

Bohužel je to tak, přihlášení přes FB aktuálně nefunguje . Zjišťujeme, čím to je a co nejdříve se pokusíme opravit. Díky za strpení (editováno adminem)

Admin Petr 247 před 7 roky

Ještě alternativa:
Můžete si zatím pro svůj email (který máte registrovaný na FB) nastavit nové heslo zde: http://vsezaodvoz.cz/uzivatel/zapomenute-heslo

S ním se již lze přihlásit klasicky přes email, tj. v přihlášení místo kliknutí na "Přes Facebook" zadáte email a heslo.

Lina Alfierri (autor tématu) 3 před 7 roky

Dobrý den, to s mejlem a heslem nelze, portál vas vyhodí pryč s tím, že jste aaktivován přes fb a tak hedlo poslat nelze

Monika 1 před 7 roky

Problém evidentně přetrvává, dokud jsem byla přihlášena, tak vše fungovalo, ale dnes mne server sám odhlásil a již se na svůj profil přes FB nepřihlásím.

Martin Junger 6 před 7 roky

Mělo by být vyřeseno, zkuste prosím teď znovu. Díky

Monika Špoulová 101 před 7 roky

Sláva, už to funguje.

Adéla Košťáková 13 před 7 roky

No,musím tedy poznamenat,že to byl dlouhý problém a pěkně mi to předání věcí zkomplikovalo. Nyní souběžně rozdávám na dvou profilech a radost z toho nemám.

Tomáš 421 před 7 roky

Před 2 lety jsem totálně zrušil FB z více technických důvodů - a mám klid.

Admin Petr 247 před 7 roky

Bohužel ano Mrzí nás to, nicméně k výpadku došlo kvůli změně na straně Facebooku.