Príspevky

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

mysik (autor tématu) 118 před 7 roky

Myslím, že by sa dala vylepšiť diskusia ak by si príspevky, ktoré niekto napíše mohol vo svojom profile upravovať, poprípade vymazať. Mne sa napr. stalo, že som napísala novú tému do"zlej" sekcie a nedá sa s tým nič urobiť.

Zuzana 26 před 7 roky

Ano, totéž se stalo mně. Z.

mysik (autor tématu) 118 před 7 roky

Ešte by bolo fajn ak by sa dalo na konkrétny príspevok odpovedať.

Miloš Dvorský 12 před 7 roky

pro - mysik (autor tématu)
Plně s Vámi souhlasím, lidi vůbec neřeší co čtou. A když je dokonce potřeba vybrat z více možností tak jsou v koncích.
Možná pomůže přestat lovit Pokémony ...

mysik (autor tématu) 118 před 7 roky

Pre Miloša Dvorského
No a to je to čo píšem...ak chcem reagovať na Váš príspevok musím napísať na koho reagujem. Tak by stačilo ak by v každom príspevku bola na konci rámčeku kolonka odpovedať (to by sa hneď ukázalo), kolonka vymazať a upraviť. Nemyslím, že je to technický náročné. A upozornenia, že na Vás niekto reaguje by Vám napr. chodili v maily keď už tu niesu správy v profile.

Miloš Dvorský 12 před 7 roky

pro - mysik
Asi by se provozovatel tohoto portálu nedoplatil kdyby z tohoto komorního prostředí mínil stvořit monstrum typu emimino nebo, nedejbože, amateri.
Ke vzájemné komunikaci máte přece emaily, tam se dá i zapnout funkce upozornění.
Ochotně se přiznám že mi tady nechybí vyskakovací tématické reklamy. Bez nich by asi Vámi navrhované "vylepšení" nebylo možné.

Myslím že by tady víc slušela kolonka ve stylu něco za něco, tedy výměny a třeba kontakty na pár pendlerů, kteří by za slušný peníz přivezli věci nejen po městech ale taky mezi nimi.
Buďme rádi za klid, který tady vládne. Přeju pěkný večer. Dv.