jak kontaktovat admina?

Diskuze » Chyby, návrhy vylepšení

Monika Suchánková (autor tématu) 34 před 11 měsíci

Nedávno jsem převzala od inzerenta věc, vše proběhlo OK, v hodnocení on bohužel mylně zaklikl první výběr ze všech ostatních poptávajících, tj. negativ. Opravit hodnocení inzerent nemůže, proto kontaktoval emailem admina s vysvětlením, kopii mailu přeposlal mně.
Už uplynulo několik dní a nic, negativ mám stále

Marty 44 před 11 měsíci

Ano souhlasím s @Monikou s některými uživateli jsme to tu už řešili byli bychom rádi jestli by bylo možné připrogramovat moc změnit hodnocení.

Admin Petr 117 před 11 měsíci

@Monika - podobné případy (omyly) řešíme individuálně, když někdo požádá o změnu přes email (jen to může pár dnů trvat). Váš konkrétní případ jsme už řešili a inzerentovi odpověděli, bohužel se neozval. Tak jsme aspoň upravili hodnocení. Samotnou možnost změnit si hodnocení neplánujeme. Asi se shodneme, že přeci jen se by nebylo dobré, aby si kdokoliv mohl hodnocení samovolně měnit. Nicméně přemýšlíme, jak hodnocení zjednodušit, aby nedocházelo k chybám...něco máme v rukávu

Marty 44 před 11 měsíci

@AdminPetr kontakt přes email jsem vám posílal, ale do dnešního dne jsem nedostal zpět žádnou odpověď, tak nevím zda se vám tam dá vůbec dopsat.

Admin Petr 117 před 11 měsíci

@Marty - ahoj na mail už jsem (asi před 3 dny odpovídal) - dorazil?

Marty 44 před 11 měsíci

Ano dorazil poslal jsem zpět odpověď. Chápu že přes svátky máte méně času a více odpočíváte jako každý