vypršení platnosti inzerátu

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Baruš (autor tématu) 27 před 7 roky

Dobrý den, nešlo by nějak udělat, aby inzerátu, který je v rezervaci nevypršela platnost? Měla jsem v rezervačce oblečení, pro které by si dneska měla pani přijít, ale inzerát mi během noci zmizel jelikož skončila platnost. Nejde mi o to, že nebudu mít za něj bod, ale kdyby toho bylo zrovna více, tak bych pak nevěděla komu jsem co slíbila

Zuzana Taucová 7 před 7 roky

Mně se stalo, že s pánem jsme se domluvili na předání asi za 14 dní. To jsem zpočátku nevěděla, rezervovala asi na tři dny, pak týden, pak týden.. vždy se mi po vypršení ozvalo asi 5 nových zájemců.. bylo by dobré mít možnost rezervovat na neurčito. Do smazání či přidělení.

Sluníčko 53 před 7 roky

Také se přimlouvám o možnost automatického nemazání věcí v rezervaci. Ne vždy se podaří předat do druhého dne

Tomáš 421 před 7 roky

S automatickým výmazem během rezervace to je opravdu nešikovně vyřešeno. Tady je změna určitě víc než vítaná.

Admin Petr 247 před 7 roky

Děkujeme za podnět, promyslíme. Jinak návrhy na nové funkce / změny prosím pište do zpětné vazby, kde mohou hlasovat i ostatní uživatelé - vyjíždějící smajlík vlevo případně přímo zde: http://feedback.userreport.com/4500e547-4b18-4043-897b-b12b86d993b3/#ideas/popular

Baruš (autor tématu) 27 před 7 roky

Jééé, já jsem si nikdy toho smajlíka nevšimla Díky za info, když mě něco napadne, určo napíšu