POZOR? - malířské potřeby PRO ADMINA

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Vlasta (autor tématu) 6 před 8 roky

Ahoj Admine, musím uznat, že máš pěkné užitečné stránky, dobrý nápad. Každopádně před chvílí jsem poprvé zkusila zadat inzerát typu hledám a během jedné sekundy mi ho někdo označil jako "Pozor".- pochybuji, že si ho ten člověk stihl vůbec přečíst.. Nevím, čím jsem se provinila, každopádně pochybuji, že mi teď někdo nějaké nepotřebné věci na malování nabídne... Můžeš mi prosím napsat, co je špatně? Díky a přeji hezký večer Vlasta

trpaslycek 72 před 8 roky

Dobrý den, zrovna jsme to řešili v jiném vláknu. Možná jste nepřeklikla na rubriku Hledám, ale zůstalo Vám tam Daruji.

Vlasta (autor tématu) 6 před 8 roky

Děkuji za odpověď. Mám tam Hledám

Vendula Kopi 28 před 8 roky

ono stačí jen přejet myší a nechtěně kliknout a hned se tam rozsvítí vykřičník nebo srdíčko

trpaslycek 72 před 8 roky

Tak rubrikou to není Tak tedy nevím, bohužel se to teď stává častěji a není jasné, proč - tedy aspoň mě ne.

David Drdek 66 před 8 roky

Děkujeme, falešné označení "pozor" nás mrzí, avšak díky tomuto systému se nám daří vyfiltrovat skutečné "nepoctivé" inzeráty. Máte nápad jak tomuto zneužívání předejít? (např. nezobrazovat štítek pozor! či zablokovat až po třetím nahlášení?)

Vlasta (autor tématu) 6 před 8 roky

Díky všem

Vlasta (autor tématu) 6 před 8 roky

Ono je skutečně asi těžké to vychytat a nastavit tak, aby lidé označovali jen "špatné" inzeráty. Je to o lidech. Možná by nebylo špatné přidělat tam někam ještě tlačítko ve smyslu "Napsat zprávu inzerentovi o chybném inzerátu" Že by daný člověk, který má pocit, že inzerát není správný, mohl inzerenta upozornit přímo o tom, kde si myslí, že je chyba... Jinak nápad, s tím, že by tlačítko Pozor spadlo u inzerátů, u kterých bylo toto tlačítko použito minimálně dvěmi/třemi různými uživateli také zní dobře

Lucie 28 před 8 roky

Pozor bych úplně při hledání zrusila. Někdo něco hledá a tak nikoho nevodí snad za nos. A nebo po druhém označení by se rosvitil nápis a po třetím smazat.

milena 17 před 8 roky

Souhlasím s poslední větou Lucie- samozřejmě upozornění od tří různých uživatelů. Jsem tu krátce a po tom, co se tu živelně rozmohlo POZOR, nemám odvahu cokoli nabízet, natož poptávat !

trpaslycek 72 před 8 roky

U té poptávky by asi vůbec Pozor být nemuselo, to je fakt. Možná by nebylo špatné, pokud už u někoho to POZOR je, tak by tam mohl být i důvod, abych nemusela přemýšlet, kde je asi záludnost.

David Drdek 66 před 8 roky

Momentálně to funguje tak, že při prvním nahlášení se vykřičníček rozsvítí po druhém nahlášení se inzerát zablokuje. Díky tomu je velmi rychle odbouraná inzerce a reklama pár nepoctivých uživatelů. Můžeme limit zvýšit na tři nahlášení a ikonku zvýraznit až po druhém nahlášení, tím prodloužíme život poctivým inzerátům a vyhneme se 'falšeným' nahlášením - dává Vám to smysl takto?

(smazaný uživatel) 35 před 8 roky

Ale někdy jsou označené i (podle mně) naprosto neškodné inzeráty - já už jsem tady psala svůj nápad, že ten kdo dává vykřičník by měl vedle doho vykřičníku napsat, proč ho dává, aby inzerent a ostatní věděli PROČ... prostě aby bez vysvětlení vykřičník dát nikdo jen tak nemohl....

milena 17 před 8 roky

Podle mne by stálo za to zkusit zvýšit limit na tři a počkat, co to udělá.
S vysvětlováním upozornění "PROČ" bych byla opatrná! Nebezpečí vidím v tom, že mimo těch upozornění, které dají uživatelé podle reálné zkušenosti, by mohly nastat i případy upozornění na základě pouhé
domněnky, ale i jen ze škodolibosti nebo zlé vůle - a bylo by to horší,než teď.

Vlasta (autor tématu) 6 před 8 roky

to David Drdek: Tvůj nápad zvýšení limitu na tři vypadá dobře. Mně to smysl dává