Kontrola - pro Admina

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Olga Krejčí (autor tématu) 22 před 8 roky

Ahoj Admine, co takhle tady trochu zpřísnit pravidla? Pokud na skoro každou věc, co inzeruji mi píše se zájmem jedna a ta samá konkrétní osoba, ale nikdy si předmět stejně nevyzvedne, nešlo by zde zavést něco jako blokaci? Já plýtvám svým časem tím, že kontroluji mail, abych neustále odepisovala a domlouvala předání, věc dávám do rezervace atd. atd. Někdy mám pocit, že už je to snad vtip. Nejlepší by byla možnost si tu osobu bloknout, aby nemohla na mé inzeráty reagovat. Věřím, že nejsem jediná, komu se takto děje. Dále bych nějak ,,vytunila,, možnost nahlášení podezřelého inzerátu. Je to sice dobrá věc, ale mělo by to být lépe ošetřené. Zatím mi připadá, že je zde možné nahlásit cokoliv, aniž by se to nějak zkoumalo, zda je to oprávněné a inzerát je hned červený. Přeci jen (teď píšu z vlastní zkušenosti) inzerát, u kterého svítí červené POZOR působí hned hůře. Díky za Tvůj čas, Olga.

Eva 165 před 8 roky

Zdravím, sice nejsem Admin, ale dovolím si reagovat. Osoba od Vás dostane negativní hodnocení. Pokud klikla na každý inzerát, který jste podala, bude jich mít víc. Ostatní to uvidí a nebude pro ně solventní. Navíc ke každé žádosti můžete napsat i vyjádření, proč negativní a co se stalo. Tím upozorníte nás ostatní. Pokud by lidé měli určité osoby bloklé soukromě, ostatní by nevěděli, na koho si dát pozor.

Simona 6 před 8 roky

Olgo, souhlasim s Vámi, myslim,ze funkce blokovani je na miste. Hodnotit konkretniho uzivatele jde i tak. Jen jsem nepochopila,proc je Vas inzerat nahlasen jako podezrely ......

Olga Krejčí (autor tématu) 22 před 8 roky

Když udělím negativní hodnocení, sic uvidíte, že člověk negativum má...ale nezabrání mu to v tom, aby dále klikal na inzeráty a psal maily, kde žádá o domluvení termínu předání. Respektive, může ,,prudit,, dál. Proto bych uvítala i možnost blokace. Ale jinak s Vámi Evo určitě souhlasím. A Simono, také nevím, z jakého důvodu mi byl nahlášen inzerát, proto mě to nakoplo k založení tohoto tématu. Jsem ráda za diskuzi.

Simona 6 před 8 roky

To naprosto chapu, mně se to stalo včera a taky jsem zalozila diskusi.....

Olga Krejčí (autor tématu) 22 před 8 roky

Bohužel nějak nemám to srdce dávat negativy. Blokace by asi byla fakticky nejjednodušší.

Parkes 57 před 8 roky

Olgo, taky se mi to stává, docela mě obtěžuje pamatovat si (psát si), kdo je nespolehlivý. Těch lidí není moc, ale mám dost svých starostí, že jo.
Nahlášení vašeho inzerátu nechápu, bude to buď pomstička, nebo obyčejný omyl. Radši to neřešte, nestojí to za vydanou energii.
Jistá forma blokace by byla fajn, ale neřeší to otravy s více profily.

Olga Krejčí (autor tématu) 22 před 8 roky

Mě to spíše pousmívá. Babrat se v tom nechci. Ať mě nahlásil kdokoliv, snad mu to udělalo radost Ale do budoucna by bylo dobrý tady nějaká opatření zavést - alespoň ohledně té blokace. Vážně to člověku věci usnadní, jak jste již napsala, mám taky svoje starosti

(smazaný uživatel) 5 před 8 roky

Dneska se tu objevil inzerát pana Evžena že vyklízí pozůstalost, domy, byty - inzeruje nejen zde, je to asi jeho "živnost" - třeba na bazoši má ty samé inzeráty a kromě nich např. poptává Mercedes Vito. Za chvíli byl inzerát někým nahlášen, ale nebylo tam napsáno proč - co kdyby se u nápisu objevil i důvod, aby to bylo jasné i ostatním, a když tam bude napsaný důvod, tak i ten dotyčný bude vědět - např. Olga by věděla, co komu vadí a pak by to mohla řešit přes admina .

Olga Krejčí (autor tématu) 22 před 8 roky

Limonádo, taky dobrý nápad.

(smazaný uživatel) 35 před 8 roky

jo, dobrý nápad např. teď je s upozorněním inzerát že paní hledá andulku - proč to někdo označil ???