nastavování

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Tom Gold (autor tématu) 0 před 9 roky

zdravíčko, nový design stránek by byl fajn, ale proč mosím vždycky vyplňovat / zaškrtávat potřebné údaje vlevo, když mne stránka normálně automaticky připojí jako stálého uživatele? tak snad pořád chodím na stejné stránky a nechci furt vyplňovat všecnhno znova. nebo se pletu a jsem jen já trotl? Tom

Eva 4 před 9 roky

Zdravím změny se mi nelíbí, vše je nepřehledné, na inzeráty se nedá odpovědět, aspoň já jsem nepřišla na to jak odpovědět, končím tu smažu registraci, je to o ničem, ty změny jsou negativní, měli jste to nechat, tak jak to je

David Drdek 66 před 9 roky

Dobry den Evo, vaše flustrace nás mrzí ale máme jiné ohlasy. K odpovědi na inzerát: v detailu inzeratu najdete vyrazne zelené tlacitko "Mam zajem" - po kliknutí na něj Vám vyskočí okno kde naleznete kontaktní udaje a kontaktní formulář.

Eva 4 před 9 roky

bohužel zkoušela sem to zelené tlačítko a žádné okno mi nevyskočilo jak mohu smazat svůj profil, pro mne jsou po úpravách tyto stránky nepoužitelné, napište mi jak smažu svůj profil díky. Eva

David Drdek 66 před 9 roky

Stačí napsat na podpora@vsezaodvoz.cz a my Vám profil smažeme. Můžete nám prosím ještě napsat prohlížeč který používáte? Rádi by jsme to protestovali a opravily ale máme málo informací.