VšezaOdvoz slaví 5 let s novým designem!

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Admin Petr (autor tématu) 247 před 9 roky

Napište nám, co se vám na novém designu líbí i nelíbí nebo jestli jste našli nějakou chybku. Děkujeme!

Lukáš Václav Effenbe 29 před 9 roky

Upřímně a bez obalu... první dojem: smekám zažil jsem nový design Mbank, aukra, ct24 a mnohých dalších... mnohdy to bylo k pláči.. ověřené a jednoduché aplikace zmizely, v zájmu "modernizace" bylo všechno méně přehledné a složitější a člověk si musel zvyknout.. U Vás je to naopak.. chválím přehledný design, ponechání základního layautu, který je oblečený do modernějšího, ale stále přehledného kabátu. Vše systematické, po ruce.. řekl bych až intuitivní... vidím i, kolik zájemců se na daný inzerát již ozvalo.. za mě perfektní práce opravdu...

...pokud si mohu dovolit konstruktivní kritiku:
a, profil uživatele - statistiky: zvolil bych zarovnání "vlevo", místo "na střed", domnívám se, že by to bylo přehlednější a designově čistější
b, profil uživatele - něco o mě: zvolil bych menší velikost písma, vysvětlení viz bod a,
c, profil uživatele - moje inzeráty: náhledy fotohrafií bych ponechal ve čtverečku, v kolečku jsou ty věci pro mě méně poznatelné, v kolečku bych nechal jen avatara u inzerátu - to je super detail

jinak fakt pecka posun správným směrem díky za to co děláte

David Drdek 66 před 9 roky

Děkujeme Lukáši, snažili jsme se co nejvíce zachovat původní layout stránek a zároven ho takto vyblejskat

Za kritiku děkujeme, co píšete dává smysl a, zapracujeme na tom. S tím profilem jsem bojoval, původně měl být jak píšete ale uplně si to nesednulo, tak je nyní takto

David Drdek 66 před 9 roky

Kde konkrétně myslíte? Oblíbené položky jsme ponechali, jsou přístupné po najetí na profil v pravém horním rohu jako 'Oblíbené'.

Helena Dražilová 2 před 9 roky

Jen co porad nevidim,jak odpovidat na inzerat,kdyz to rozkliknu nic tam neni pro odpoved

David Drdek 66 před 9 roky

@helena: v pravém sloupci (případně na telefonu vespod) je zelené tlačítko 'Mám zájem!' - po kliknutí se Vám zobrazí kontaktní údaje na uživatele (pokud je má vyplněné a nemá skrytý email) a kontaktní formulář.

Helena Dražilová 2 před 9 roky

dekuji uz jsem to nasla ono je to az uplne vpravo dole

Ema Hrda 43 před 9 roky

Zdravím a přeji hezký den .Mám dodtaz pro admina Petra.Když sem zajdu inzeruji více věci a nejednou se mi stalo,že člověk co si přijel pro věc si nakonec vzal více věci najednou a jelikož na inzerci nereagoval nemohu napsat komu jsem věc darovala děkuji za radu s přáním krásného následujícího víkendu se loučí ema

Ema Hrda 43 před 9 roky

Ještě jednou zdravím,mám prosbičku asi půl hodiny se snažím vložit inzeráty-leč neúspěšně ((((

Ema Hrda 43 před 9 roky

K výše uvedenému problému zkopírovala jsem co je na monitoru pokud vložím novou inzerci a odešlu-----Fatal error: -----

David Drdek 66 před 9 roky

Chyba opravena! Děkujeme za upozornění!

Ema Hrda 43 před 9 roky

děkuji moc inzerce je aktivní krásný den

David Drdek 66 před 9 roky

@Alžběta: už si rozumíme! Obnovil jsem původní oblíbené, takže by jste staré oblíbené inzeráty měla již najít

David Drdek 66 před 9 roky

Víme o tom, plánujeme to tam vrátit

Žehlení Prádla 1 před 9 roky

jE TO UPLNĚ NĚJAK ROZHOZENÉ.nEDA SE V TOM VUBEC ZORIENTOVAT.NELIBÍ SE MI TO.

trpaslycek 72 před 9 roky

Mně to přijde pěkné, jen jsem si všimla, že se už nepřičítají body za udělení hodnocení, ale v popisu webu zůstalo info, že ano, což je ale drobnost

trpaslycek 72 před 9 roky

Ještě jsem se chtěla zeptat, k čemu přesně slouží ty "Oblíbené inzeráty"?

David Drdek 66 před 9 roky

@trpaslicek Přesně tak jak jak řekla Alžběta, jinak body by se pricitat meli pouze jsme vypustili hlášku o pridani bodu...vrátíme jí

trpaslycek 72 před 9 roky

Oběma díky za odpověď

Linux Debian 64 před 9 roky

✌ Kosmetické úpravy jsou sice hezké, ale jak i zde už bylo zmiňováno, IMHO, funkčnost je důležitější... ▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄

David Drdek 66 před 9 roky

Na funkčnost myslíme, udělalo se plno změn "pod kapotou" aby budoucí rozvoj byl rychlejší, pro responsivní design ale bylo potřeba předělat pomalu celý web a nyní už máme prostor na funkční věci

trpaslycek 72 před 9 roky

Vložit inzerát jde, napsat inzerentovi jde, rezervovat, ukončit inzerát jde, vše jsem našla, takže za mě palec nahoru , jen ještě kdyby se časem ujal nápad s "upozorňujícími" emaily, když vloží inzerát oblíbený dárce, tak by to bylo super.

Michelle Mi 1 před 9 roky

Bohužel se mi to taky nelíbí a vypadá to, že na tyto stránky přestanu chodit. Někdy jsou změny potřeba, ale jindy jsou celkem zbytečné a spíš ku škodě. Je mi to líto a byla bych ráda za nechání nějakého tlačítka - starý design! Každý by si dal, co chce, těm co tohle vyhovuje by to nechali a mi ostatní bychom byli spokojení za stara

Růžena 1 před 9 roky

Dobrý den,
netuším jak nyní odpovědět na inzerát.

David Drdek 66 před 9 roky

Dobry den Růženo, v detailu inzeratu najdete vyrazne zelené tlacitko "Mam zajem" - po kliknutí na něj Vám vyskočí okno kde naleznete kontaktní udaje a kontaktní formulář.

Linux Debian 64 před 9 roky

Co se týče "fuknčnosti" nebo funkcí webu obecně, pořád jsou zde podsttané nedokonalosti, ale ať je má kritika konstruktivní, napíšu své názory/tipy, jak to lze udělat lépe:
▄▀▄ 1. Pořád nefunkční odstavec, t.j. použití Enteru pro nový řádek (pro lepší čitelnost) se míjí s účinkem ▄▀▄ 2. Proto namísto toho raději používám grafický "oddělovač"
, sic vypadá jako pěst na oko, ale lepší, než číst nechutný "štrúdl" ▄▀▄ 3. Nebylo by lepší provozovat web na (víc či méně) profi CMS, ve kterém již většina nejen vizuálních funkcí je již naprogramována, než vytvářet stránky "na kolene", tedy od píky? ▄▀▄ 4. Je sice pravda, že žádný stažený CMS není ve své výchozí podobě "připraven" k okamžitému použití. Ale hodně těch "profi" nabízí díky modulům, další přizpůsobení dle představ admina. ▄▀▄ 5. K funkcím- Enter, možnost jednoduchých manipulací textu (bold ~ tučný text, pár barviček by také bodlo), možnost editace textu nastavit třeba na 30/60 min po vložení (vhodné právě na editaci překlepů ) nebo jak se mi už 2x stalo, že se odeslal jen 1 řádek a ne celý text, možnost zvolit si jiné barevné téma (nic složitého, je to otázka jen jednoho .css souboru s definovanými prvky na stránce), popř. díky Html5 specifikaci možnost přesouvat jednotlivé boxy na stránce dle představ každého zaregistrovaného (drag&drop stylem) ▄▀▄ 6. Používat httpS. Pokud nemáte certifikát, zanedlouho jej můžete získat zdarma, viz info: => http://www.linuxexpres.cz/novinky/let-s-encrypt-vyda-prvni-certifikaty-v-zari

Linux Debian 64 před 9 roky

Dokončení, protože opět je text ořezán a ne vložen celý
... ▄▀▄
6. Používat httpS. Pokud nemáte certifikát, zanedlouho jej můžete získat zdarma, viz info: => http://www.linuxexpres.cz/novinky/let-s-encrypt-vyda-prvni-certifikaty-v-zari

Linux Debian 64 před 9 roky

Dokončení II, protože nechápu, proč ten konec nevloží Dokončení, protože opět je text ořezán a ne vložen celý
... ▄▀▄ (někteří webhosting provideři nabízejí zdarma použití svého certifikátu a tudíž všichni jejich klienti mohou použít certifikát poskytovatele - lepší než nic).

Lubomír 1 před 9 roky

Uvítal bych volbu pro staré zobrazení inzerátů pod sebou. Třísloupcové zobrazení je pro mé oči poněkud chaotické.

Jana Karbanová 2 před 9 roky

Přimlouvám se za možnost vstupu původního "starý design", zobrazení jednotlivých inzerátů pod sebou bylo přehledné, současné zobrazení ve třech sloupcích je zmatené a nepřehledné.

Admin Petr (autor tématu) 247 před 9 roky

Tak jsme zamakali a nový výpis srovnali hezky do řádku, aby vše bylo přehlednější. Každý inzerát má nyní i stejnou velikost. Co říkáte?

trpaslycek 72 před 9 roky

No teda, pěkné