Návrh pri vyhledávání z více okresů

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Niky. (autor tématu) 1 před 4 měsíci

Zdravím, myslím, ze by bylo zajímavé mit možnost nastavit vice mist k vyhledávání treba 2 az 3, kde vyzvednout. Například: hledat pouze Praha 4, Praha 11 atd. Než celou Prahu.

Admin Petr 247 před 3 měsíci

Díky za návrh, promyslíme

helena 41 před 3 měsíci

Dobrý den, také přicházím s návrhem pro administrátory. Bylo by možné mít v profilu tlačítko/možnost "sledovat"/"follow" uživatele či jeho inzeráty? Protože občas má člověk někoho, kdo třeba dává opakovaně věci, které se mu hodí (př. dětské oblečení, vybavení, hračky atd.) a bylo by fajn, kdyby třeba dostal mail (jako dostává mail, že mu někdo napsal/odpověděl), že sledovaný uživatel zase něco přidal a mohl by tak rychleji reagovat na jeho inzeráty. Koukala jsem se do profilu a takovou možnost jsem tam nenašla, ale třeba tam je, ale jen jsem ji přehlídla. Děkuji, helena

Admin Petr 247 před 3 měsíci

@helena: Díky i za tento návrh, do budoucna o něm určitě uvažujeme.

RH002 19 před 3 měsíci

Ad Helena: Následující stojí za pokus. V agendě Zprávy je možné vybrat tlačítko Archivní a v nich vyhledat zprávy ohledně původní věci, která byla obdržena/darována od určitého uživatele. Je pak možné vytvořit další (novou) odpověď/zprávu a rovnou kontaktovat určitého uživatele a zeptat se ho, zda má v plánu darovat ještě něco podobného. Moje pokusy o výše uvedený postup zůstaly sice bez odpovědi z druhé strany, ale to automaticky neznamená, že nefunguje. S pozdravem a přáním pěkného dne. RH002