Neustálé přihlašování se.

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Ivana Jank (autor tématu) 117 před 3 roky

Dobry večer všem, ma nekdo problem s tim, ze ze se neustále musi prihlasovat? Jsem zvykla být neustale přihlášená a uz od vcerejska dojde pokazde, kdyz ze stranky odejdu, k odhlaseni. Vetsinou stranky navstevuji z telefonu a staci, ze si chci precist zpravu z WhatsApp anebo telefon odlozim uz jsem zase mimo. Fakt me nebavi se porad dokola prihlasovat, coz v pripade zpravy odsud musim. Stejne to mam i doma na tabletu. Nejsem odbornik a tak nevim, zda je chyba u me nebo jste na tom stejně. Dekuji za pripadne rady.

helena 41 před 3 roky

dobrý večer tak mne se to dnes začalo dít taky, nejste sama. ale myslím, že je to od nich, že to není problém našich PC zdravím Helena

Tsfat 69 před 3 roky

Detto, co 10 min "neaktivity" a sup - odhlaseni

Ivana Jank (autor tématu) 117 před 3 roky

Uf, diky za odpovedi. Je to ale ,,opruz" , tak snad brzy dojde k opravě.

Věra Č. 17 před 3 roky

Mě se to začalo dít taky.

Lucinka 79 před 3 roky

Mě se to děje také od včerejška a dost mě to leze ma nervy, postupně mi přišlo asi 40 zpráv a pokaždé jsem se musela přihlásit také jsem myslela, že mám něco špatně nastavené v telefonu po aktualizaci SW, ale evidentně ne. Snad se to brzy vrátí do normálu

(smazaný uživatel) 39 před 3 roky

U mě se to neděje, přihlášení funguje nonstop, notebook, připojení přenosný modem Air Optimal od O2.

Ivana Jank (autor tématu) 117 před 3 roky

Mě se to děje stále, ať jsem doma na WiFi nebo venku mobilní internet, ať jsem na tabletu či na mobilu. Prostě se neustále přihlašovat. Takže zprávy prostě čtu nepravidelně, nebavi mě pořád se přihlašovat.

Annie 1 před 3 roky

Dobrý večer, mne se to dnes děje také a to jak na telefonu, tak na stolním PC Už jsem dokonce podezírala synka, že zas mačkal co nemá - ale jak tu čtu, tak bych mu křivdila

Admin Petr 247 před 3 roky

Díky za upozornění. Mrkneme na to Do té doby prosím vy, kteřím se to děje, trpělive posilujte klikací prsty, snad to rychle prokoukneme

Ivana Jank (autor tématu) 117 před 3 roky

Diky

(smazaný uživatel) 39 před 3 roky

Tak jsem to zakřikla, už vypadávám i já

Ladislav Buzek 2 před 3 roky

Nevím, čemu se divíte, blokujete linku a zdržujete provoz

Lucinka 79 před 3 roky

My, co dáváme inzeráty, blokujeme linku Vám pane Buzek? tak děkuji za vysvětlení. Mimochodem nechci to zakřiknout, ale zůstala jsem přes noc přihlášená

Admin Petr 247 před 3 roky

Tak příčinu jsme již objevili a měla by být vyřešená. Jak vy ostatní? Zkuste se dnes přihlásit a po pár hodinách/zítra vyzkoušet znova. Mělo by již snad fungovat, jak má Díky

Ivana Jank (autor tématu) 117 před 3 roky

Tez jsem se nemusela dnes prihlašovat, super