Chyba při rezervací inzeratu

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Mariia Nykolyshyna (autor tématu) 1 před 4 roky

Dobrý den,

došlo k chybě s rezervací inzerátu. Ve zprávě zobrazuje se že inzerát je rezervován pro mě.https://drive.google.com/file/d/18O3KqwiKJyjloogi0hsYV1DUIvEyTVSD/view?usp=sharing /> Ale majitel darovaného předmětu to rezervoval pro jiného člověka. https://imgur.com/a/12yi8co
Na obrázky této chyby posílám odkazy pod odpovídajícími věty.

S pozdravem
Mariia Nykolyshyna

Pavel B 2 před 4 roky

Taky jsem si toho všiml, je to velmi nevhodně otextovaná hláška, že to je rezervováno PRO NĚKOHO JINÉHO.
Když je to rezervováno pro mě, píše to: [jméno prodávajícího] vám zarezervoval(a) tento předmět.

Anna Krejčí 1 před 4 roky

A pokud jsem ten , který danou věc daruje, tak u všech zájemců vidím "Rezervováno pro tohoto zájemce.", i když to není pravda.

(smazaný uživatel) 2 před 4 roky

Přesně tak, mně se takto už nahlásili i zájemci o danou věc s tím že si všimli, že jsem jim ji rezervovala a zlobili se, že s nimi nedomluvím termín předání, i když jsem s nimi neměla žádný předchozí kontakt...

Alžběta Králová 1 před 4 roky

také se mi to děje .

Joshua Trimidal 2 před 4 roky

Mě také. Dal jsem rezervovat pro zájemce a označili se mi všichni.

Mariia Nykolyshyna (autor tématu) 1 před 4 roky

Tak jsem to už nahlásila. Za týden by měli odpovědět.

stp 2 před 4 roky

Mně také, než jsem našla tuto diskusi, divila jsem se, jak je to možné, kde je chyba a proč se hlásí lidé, které nemám ani rozkliklé. Bohužel pak si mohou myslet, že je nějak obcházím. Prosím též o změnu. Děkuji.

Liliana 2 před 4 roky

Ano, já to také řešila, stejná hláška rezervace pro mne, která nebyla pro mne.

Joshua Trimidal 2 před 4 roky

Taky uz se mi to dnes stalo. Ze me lidi narknuli ze je to podvod protoze jim rezervaci slibuju timto kliknutim a nic. A ze jsem ji dal nekomu jinemu.

Admin Petr 247 před 4 roky

Pardon, chybka se nám vloudila Oprava je na cestě, díky za nahlášení a trpělivost