Smazání dat z profilu

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

Jana Sálová (autor tématu) 2 před 4 roky

Zmizely mi veškeré informace a komunikace z profilu, když jsem se snažila napsat na maily uvedené v komunikaci kvůli vyřešení situace, oba se mi vrátily jako nedoručitelné. Setkal se tady s tím někdo, prosím? A jaké bylo řešení? Děkuji za reakce.

Jan Vítovec 2 před 4 roky

Ano mám stejnou zkušenost. Provozovatel tohoto webu to má, zdá se, na párku

Stanislav Fišer 3 před 4 roky

Na svém profilu mám věci, které jsem chtěl, ale získal je jiný zájemce. Jak tyto inzeráty odstraním? Díky za radu

Pavla 54 před 4 roky

Vedle toho izeratu mate namalovanou popelnici tak stači zmačknout a inzeraty se uloži v archivu a je to

johkuhbaz 26 před 4 roky

Dobrého dne - když mi na profilu přistálo, že jsem získala něco, co získal někdo jiný, tak jsem musela napsat adminovi, aby mi to smazal (a chvíli to trvalo, mají toho asi hodně...). Pokud to teď jde přes ikonku popelnice, tak by to bylo jednodušší, ale zase by si lidé mohli mazat věci, které opravdu dostali... A ad paní Jana - bohužel s tímto nemám zkušenost, doufám, že se už podařilo situaci napravit...

Aneta Kuncová 21 před 4 roky

Taky už se mi stalo, že jsem byla označena jako nový majitel něčeho, co jsem nedostala, ale nijak jsem to neřešila, nevěděla jsem, že to vůbec lze...

Tomáš 421 před 4 roky

Lze to provést relativně snadno. Kliknete si na věc, o kterou máte zájem, nedostane se na Vás, ale zůstáváte u inzerátu jako potencionální zájemce. Pak stačí malá nepozornost dárce při elektronickém darování a uklikne se na Vás. Jak prosté.

Aneta Kuncová 21 před 4 roky

Tomáš, ano, to je mi jasné, ukliknout se může každý, spíš mi šlo o to, že jsem myslela, že tato akce je nevratná a holt na mě zůstane vyset pár věcí, které získal někdo jiný, ale nevidím to jako nějakou tragedii

Tomáš 421 před 4 roky