Nepredana, ale omylem pripsana vec.

Diskuze » Chyby, návrhy vylepšení

Jankovicova ivana (autor tématu) 17 před 3 týdny

Po nevyzvednuti ani po upozorneni na konec rezervace jsem dala uzivateli Zdeno negativ, ale bohuzel jsem se spletla a pripsala mu i nevyzvednutou vec. Lze toto ,,nepredani" vymazat? On mi v tom pripade dal negativ na oplatku tez. Da se s tim neco delat?

johkuhbaz 7 před 3 týdny

Dobrého dne, sama bohužel paní Ivě pomoci nemůžu, ale připojuji se k ní tematicky. Já mám zase v profilu uvedeno, že jsem získala dřevěné truhly a dostala jsem i pozitivní hodnocení - což je fajn, ale truhly jsem nezískala, takže mi nenáleží ani hodnocení od paní Lenky Š. Pokud by tedy zpráva moje a paní Ivy dolétla k nějakému milému adminovi, tak by to bylo skvělé Přeju všem pěkné dny, mjk

Marie 1 před týdnem

Dobry den, ja take jednou dostala pozitivni hodnoceni za vec, kterou dostal nekdo jiny))

Hana 16 před 4 dny

Dobrý den, tak to stejné se stalo i mě jak píše paní Marie, a to že jsem dostala pozitivní hodnocení za věc kterou dostal někdo jiný - konkrétně čajový servis 3 s čínským motivem od paní mustafa.1. Obratem jsem odepsala po obdržení hodnocení, že tento servis odebral jiný uživatel, ale nic se s tím neděje. Horší by bylo kdybych dostala negativ, ale zase mám připsanou věc, kterou nemám abych zde nevypadala jako sběratel. Přeji všem hezký den. Hana.