Nechodí mi emaily od zájemců

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

(smazaný uživatel) (autor tématu) 24 před 6 roky

Zdravím, nechodí mi odsud emaily. Mám u svého inzerátu ve zdejším systému uvedeno už pár zájemců, ale nepřišel mi žádný email. Ve spamech to nemám schránku jsem kontroloval. Co se děje? Včera to odpoledne to ještě fungovalo, a večer už ne. Tímto se omlouvám zájemcům, připsal jsem k inzerátu mail a tel. číslo, kontaktujte mne prosím přímo. https://vsezaodvoz.cz/inzerat/93132/multifunkcni-tiskarna-hp-6700

Monika Špoulová 101 před 6 roky

Také zdravím, předám tyto informace k prověření.
Jinak, pokud kliknete na seznam zájemců, tak se Vám zobrazí zájemci včetně e-mailové adresy, na které můžete zájemce kontaktovat.

Tomáš 421 před 6 roky

Pouhé kliknutí na "mám zájem" negeneruje žádný email, jen přidá zájemce do seznamu. Email přijde, pokud potenciální zájemce odešle zprávu přes ten zobrazený formulář.

(smazaný uživatel) (autor tématu) 24 před 6 roky

Aha té adresy jsem si nevšiml, prohlížel jsem přímo stránku s profilem. No už mi zavolal zájemce na mobil, je domluvené předání.

Ale s tím nevyplněným formulářem se mi to nějak nezdá. Včera se mi na předchozí inzerát ozvalo 10 zájemců a od každého mi přišel email se zprávou. U tohoto inzerátu mám 5 zájemců a nepřišlo mi od nikoho nic. To je divná náhoda. Že by nikdo nic nenapsal?

Monika Špoulová 101 před 6 roky

Já Vám dnes přes inzerát poslala zkusmo odpověď, došla Vám?
Jiné e-maily Vám dnes chodí?

Tomáš 421 před 6 roky

archipatelin: I to se může klidně stát.

(smazaný uživatel) (autor tématu) 24 před 6 roky

Mám Vás mezi zájemci, ale email nepřišel. Zkoušel jsem poslat email od kolegy sám sobě a přišel bez problému, takže schránkou to nejspíš nebude.

Tomáš 421 před 6 roky

Tak to jsem sám zvědav na vyřešení, čtu o tomhle poprvé.

Monika Špoulová 101 před 6 roky

Jakou schránku používáte? (seznam, gmail atd.)?

Prosím podívejte se všichni, zda má ještě někdo stejný problém.

jana rollerová (1) 2 před 6 roky

ja to mam podobne posledni dva inzeraty, nejake maily mi prisly, jini zajemci ne, spam take nic

(smazaný uživatel) (autor tématu) 24 před 6 roky

Používám schránku na Seznam.cz
Ještě jsem ji teď prozkoušel, funguje normálně, odesílá i přijímá.

Iva 1 před 6 roky

Já mám stejný problém, taky dohromady asi 8 zájemců a žádný email nepřišel. Používám gmail, spam zkontrolovaný a taky nic.

Monika Špoulová 101 před 6 roky

Prosím, zkuste vydržet nebo kontaktujte zájemce sami. Petrovi jsem to napsala, ale je teď pracovně hodně vytížen, tak mu moc volného času nezbývá, mějte proto prosím pochopení, jak bude mít chvilku času, hned se na to podívá.

Jóna 1 před 6 roky

To stejné, zájemců u různých inzerátů různě, ale odpovědi v mailu jen 2.Schránka je na "post.cz".

(smazaný uživatel) (autor tématu) 24 před 6 roky

Dnes to vypadá jako že to zase funguje, maily chodí