Starší aktuality

Měsíc od spuštění nové verze + novinky!

21.08.2013 22:34


Před měsícem jsme s nadšením spustili novou verzi VšezaOdvoz. Z drtivé většiny vašich podnětů víme, že se vám nový web moc líbí, za což jsme velmi rádi a děkujeme za chválu a hlavně za další návrhy na zlepšení :-)


Od samého spuštění navíc pozorujeme skvělé změny: Narozdíl od staré verze, kde většina inzerátů byla formou poptávky, nový web přitáhl většinu inzerentů z řad nabízejících. Také se výrazně navýšil počet inzerátů s fotkou. A to hlavní, je vás víc! Návštěvnost i aktivita na serveru se výrazně zvýšila nad dlouhodobý průměr a nadále roste! :-) To je pro nás hlavním signálem, že jdeme správnou cestou. Navíc po skončení prázdninového období začnou být statistiky teprve zajímavé, tak na podzim se k nim určitě vrátíme.

Naše práce ale nekončí :-) Chceme web nadále vylepšovat a tak si moc ceníme vašich reakcí a podnětů. Postupně se snažíme ty, co se nejčastěji opakují, zapracovat a zde je první várka:

  • Filtry v hledání – usnadnili jsme hledání v inzerátech díky filtrům „pouze nabídky“ a „pouze s fotkou“ (na zaškrtnutí), které najdete nad výsledky vyhledávání.
  • Facebook přihlášení – uživatele registrovaní přes Facebook jsou po otevření homepage automaticky přihlášeni, aby hned mohli začít inzerovat či kontaktovat darující. Samozřejmě se lze kdykoliv odhlásit.
  • Nahlášení inzerátů – nechceme tu mít žádný spam či nabídky, které nejsou za odvoz. Proto jsme zavedli efektivní možnost nahlášení „závadných“ inzerátů. Pokud jeden uživatel inzerát nahlásí, nahlašovací tlačítko (s vykřičníkem) se červeně zvýrazní pro ostatní uživatele (aby přitáhlo jejich pozornost) a náš tým je kontaktován. Pokud však stejný inzerát nahlásí ještě další uživatel, který inzerát je rovnou stažen. Cílem je co nejrychlejší filtr na inzeráty, které na VšezaOdvoz nepatří. A je ve vašich rukou :-)

Napište nám na ahoj<zavinac>vse­zaodvoz.cz, jak se vám novinky líbí-nelíbí, co můžeme dělat lépe nebo prostě cokoliv, co vás pálí :-) Pokud se sami do projektu chcete zapojit, určitě se ozvěte, způsobů jak VšezaOdvoz pomoct v rozvoji je stále dost!

Děkujeme a přejeme krásný zbytek prázdninového období!

Tým VšezaOdvoz