Starší aktuality

Spustili jsme nové žebříčky

6.12.2020 0:00

Po více jak 5 letech inovujeme bodování uživatelů, aby lépe sloužilo svému účelu.

Co nás k tomu vedlo?

Každý měsíc víc jak tisíc lidí něco daruje a my bychom je za to rádi alespoň symbolicky odměnili. Na druhé straně jsou tu i ti, kteří třeba pravidelně nedarují a možná jen potřebují hravě pošťouchnout, motivovat, aby je to víc bavilo.

Jak to funguje?

Nově tedy každý, kdo daruje, má šanci dostat se svojí aktivitou na vrchol týdenního, měsíčího a ročního žebříčku. První 3 nejaktivnější v daném období vždy na jeho konci získají trofej. Chceme je tak odměnit něčím trvalým, co jim už zůstane v profilu navždy. Vyhodnocení vždy probíhá o půlnoci z neděle na pondělí a v případě měsíčního žebříčku z posledního dne v měsíci na první v tom dalším. Aktuální žebříček je vidět na více místech na webu.

Současně měníme několik věcí:

  • Nově nedáváme body za příspěvky v diskuzi, ale bodujeme klíčové aktivity (darování a ohodnocení dárce). Body jsou nadále vidět v profilu uživatele a i horním menu jako doposud.
  • Zrušili jsme „hodnosti" uživatelů, protože byly pro mnohé matoucí. Velké množství uživatelů mělo např. hodnost Nevyhazovače, ale přitom nic nemuseli darovat. Zároveň víme, že některé z vás hodnosti bavily a proto zvažujeme zavedení dosažených „met", které by byly vlastně něco podobného hravější formou a užitečnější.

Tak tolik k malému vánočnímu dárečku a jako vždy oceníme vaše podněty ;-)

Tým VšezaOdvoz