Pozitivní příhody

Zažili jste něco pěkného díky VšezaOdvoz? Podělte se
Témata

podekovani

dasa07 před 4 dny 0 Zatím bez odpovědi.

dekuji za prujeti

Poděkování za pomoc

renata před 5 dny 0 Zatím bez odpovědi.

Dobrý den,<br /> velice ráda bych poděkovala všem, kteří reagovali na moji prosbu o pomoc ať už radou, nebo něčím, co mi pomáhá překlenout nepříjemné období. Obzvláště moje velké díky patří uživatelům Evapa a Zelenka. J...

Zpráva

rockerka před týdnem 1 adaeze tessy eze před 7 dny

Zpráva pro uživatele "Tom".<br /> Pokud máte zájem o body z Alberta, ozvěte se. Rockerka

skvělé jednání

Jana Forestová před 2 měsíci 0 Zatím bez odpovědi.

Velký dík uživateli Petr Svoboda. Maximální vstřícnost, skvělé jednání. Více takových lidí mezi námi a bude na Zemi zase o kousek lépe.

orbitrek

Frantisek před 2 měsíci 0 Zatím bez odpovědi.

dekuji pani lucii potocne super komunikace a dekuji i za pomoc pri nalozeni.

Poděkování za vše pro děti do Tanzanie

zita opatová (1) před 2 měsíci 0 Zatím bez odpovědi.

Chci ještě jednou poděkovat všem, kteří mi zde pomohli se sbírkou oblečení a hraček pro děti do Tanzanie (heart)jsem za to vděčná a vážím si toho, sbaleno a vše předám.Budou rádi (heart)(heart)(heart)(heart)

Podekovani panu Krejcikovi

Ondřej Beránek před 4 měsíci 2 Ondřej Beránek před 2 měsíci

za hezkou kalkulacku a obetave predani.

Poděkování administrátorovi

Nov. před 4 měsíci 2 Alena z Prahy před 2 měsíci

Ráda bych tímto veřejně poděkovala administrátorovi, za odstranění profilu pana André Kaliopky - takový lidé na solidním webu opravdu nemají co pohledávat. <br /> Ještě jednou děkuji a přeji hodně seriózních a spokojený...

Omyl hodnocení patří někomu jinému.,

Akela před 5 měsíci 6 Akela před 4 měsíci

Dostala jsem kladné hodnocení od paní emily s tím,že jsem od ní získala 2 pytle oblečení. Toto hodnocení mě nepřísluší,protože s paní jsem vůbec nekomunikovala a žádné onblečení jsem nežádala a rozhodně nepřevzala. Chápu...

Poděkování paní Aluske

Volodar před 5 měsíci 0 Zatím bez odpovědi.

Moc děkuji paní Aluske za menší umyvadlo ,velmi mi to vyhovuje. Moc děkuji.

Poděkování paní Klára Procházková 11

Volodar před 5 měsíci 0 Zatím bez odpovědi.

Chtěl bych moc poděkovat pani za to, co dostal jsem spoustu krasnych věci . Moc děkuji

Mile jednani.

Volodar před 5 měsíci 0 Zatím bez odpovědi.

Skvela domluva, mile jednani, moc dekuji :)

Poděkování paní Renatě

HelenaK před 6 měsíci 0 Zatím bez odpovědi.

Renato, moc vám děkuji za ochotu, poslat zásilku poštou. <br /> Bohuže mi stále nejde udělit pozitivní hodnocení, tak zatím děkuji alespoň touto cestou. <br /> Přeji vám krásný den :) (heart) Helena

Poděkování NoxArt

Jan4546 před 7 měsíci 0 Zatím bez odpovědi.

Zdravím, pán mi předal dekorace do bytu v 10/10 stavu, musím doporučit a poděkovat. Skvělá domluva a milé jednání(y)(y)(y)(y)

Podekovani

Zuzana Tesarova před 7 měsíci 0 Zatím bez odpovědi.

skvela domluva, mile jednani, moc dekuji :)

Rychlé dodání - díky :)

johny4242 před 7 měsíci 0 Zatím bez odpovědi.

Vše ok :) díky za tento web

Miskaaa - prosím o kontakt, nemohu odpovědět do zpráv

Martina před 7 měsíci 10 0077ivka před 7 měsíci

Prosím dárce Miskaaa o kontakt, jakmile byl Váš inzerát smazán, nemohu Vám odpovědět do zprávy a domluvit se na předání.<br /> Martina Moc děkuji, pěkný den

Balíček

Alena z Prahy před 7 měsíci 0 Zatím bez odpovědi.

Děkuji za nadstandartní přístup dárkyně Renatky z Nového Města na Moravě! (heart)

Lady Scarlett - poděkování

Elili před 7 měsíci 0 Zatím bez odpovědi.

Ráda bych poděkovala Lady Scarlett za pracovní stůl.<br /> Syn už teď v srpnu tam má vše vzorně připraveno do školy. Díky :)

Poděkování

Elili před 7 měsíci 0 Zatím bez odpovědi.

Ráda bych poděkovala paní Báře Knězů za stůl, židle a lavici. Přestože, že byla v očekávání, vše proběhlo na jedničku. Díky :)<br />

4 X SEDÁK NA ŽIDLI IKEA MODEL JUSTINA, ŠEDÁ

Olya před 8 měsíci 0 Zatím bez odpovědi.

Moc děkuji, výborné sedačky, které jsem tak dlouho sháněla. Dobrá komunikace a skvělá organizace. :)

Parfem

Volodar před 9 měsíci 0 Zatím bez odpovědi.

Dobrý den všem lidem co jsou hodné a pomáhají zužitkovat věci které lidém ještě rádi použiji a jsou za to moc rádi a tymhle <br /> CHCI PODEˇKOVAT <br /> za spolupráci a věrnost paní je moc hodná a laskavá a má srdíčko...

Poděkování paní VikkiDobro

Aa před 9 měsíci 0 Zatím bez odpovědi.

Chtěla bych poděkovat paní VikkiDobro za koberec. Chtěla jsem ohodnotit, ale nenašla jsem u tohoto inzerátu možnost. Koberec je krásný a dělá nám v chatičce parádu ;)

Díky za tiskárnu panu Bohunickému

Petr Labaj před 10 měsíci 0 Zatím bez odpovědi.

Moc děkuji panu Janu Bohunickému za tiskárnu HP LJ5L. Byl velmi ochotný, skvělá domluva a předání přesně dle domluvy. :)<br /> <br /> Ještě jednou děkuji.<br /> Petr Labaj

Poděkování za vyšívané ubrusy od paní Lydie

Milada Vaňková před 11 měsíci 0 Zatím bez odpovědi.

Paní Lydii moc děkuji za překrásné vyšívané ubrusy a prostírání pro naši budoucí expozici jak se žilo na mlýně. Ubrusy jsou bez poskvrnky, vyprané, vyžehlené a s láskou a péčí zabalené, odeslané přes Zásilkovnu. Jsem z n...

Poděkování za bylinky

Petra před rokem 0 Zatím bez odpovědi.

Děkuji moc za sušené bylinky od paní Věry Kropáčkové (heart)<br /> Vše proběhlo podle domluvy. Bohužel jsem nestihla ohodnotit a inzerát byl mezitím smazán.<br /> Děkuji, Petra

Rozšíření formárů fotografií

Thoft před rokem 1 Admin Petr před 11 měsíci

Předem děkuji administrátorovi za rozšíření možností pro vkládání fotografií. Za povolení i jiných formárů než jpg a o navýšení maximální velikosti vkládané fotografie vice než 2Mb.<br />

Dobrý skutek od "Bakulka" paní Kamila

Monika Bohy před rokem 1 Bakulka před rokem

Moc děkuji paní Kamilce, která měla zájem o mé hrnečky a současně mi nabídla mnou poptávaný župan, který mi ochotně i přivezla až domů, jsem tč. o berlích. Stačí skutečně málo, když se 2 lidi setkají, úsměv, ochota poh...

Dobrý skutek od "Bakulka" paní Kamila

Monika Bohy před rokem 0 Zatím bez odpovědi.

Moc děkuji paní Kamilce, která měla zájem o mé hrnečky a současně mi nabídla mnou poptávaný župan, který mi ochotně i přivezla až domů, jsem tč. o berlích. Stačí skutečně málo, když se 32 lidi setkají, úsměv, ochota po...

frydlova

fryd lova před rokem 0 Zatím bez odpovědi.

(heart)(heart)(heart)(heart)