Potřebuju poradit

Víc hlav, víc ví
Témata

Inzeráty

RH002 před 2 měsíci 16 RH002 před 3 týdny

potřebuji poradit., Paní si vyzvedla více věcí, ale označila jen dva inzeráty. Jako první došlo k ukončení těchto dvou a tím se stalo, že v těch dalších už se mi nepodařilo vybrat pravého zájemce, ačkoliv mám dojem, že t...

Obnovení inzerátu

svarovska před 2 měsíci 4 Jiri PENAZ před 2 měsíci

Dobrý den, mám dotaz ohledně ukončených inzerátů-s jednou zajemkyni si předávám u rodičů, teď jsem jí tam nechala velkou bednu zarezervovanych předmětů, ale 2 týdny nevyzvedla a inzerátů vypršela platnost, jsou v kateg...

Je tu seznam uživatelů, kterým se raději vyhnout?

eglem před rokem 13 Akela před 2 měsíci

Dobrý den, jsem na tomto serveru nově. Dala jsem do black listu jednu zájemkyni, která si jako reakci na to vytvořila nový účet - vyhrožovala a tvrdila, že je vlastníkem serveru, a tudíž ji nesmím blokovat a jak se mi po...

Další webovky jako tato?

eglem před rokem 13 Bolean před rokem

Např. někdo mi doporučil, ať udám knihy, co nechtěli v antikvariátu, do Knihobotu - byla tam i možnost, ať si společnost nechá výdělek, na podporu jejich projektu, což mi přišlo super.<br /> <br /> Nějaké další aktivní...

Zprávy vs zájemci

NoxArt před 2 roky 3 NoxArt před rokem

Dobrý den, teprve tu začínám, měl jsem tu situaci, kdy mi pán napsal ohledně inzerátu č.1, ale zároveň se přidal jako zájemce k inzerátům 2 až 4. O tom, že se někdo přidá jako zájemce, ale nechodí žádné upozornění ani js...

Skupiny kde není aktivní člen

RomanaM před 2 roky 6 Ondřej Beránek před 2 roky

Jak se dostat do skupiny kde není nikdo aktivní, třeba 4 měsíce a více? Jde mi o skupinu Poděbrady, Nymburk a Pečky a druhá skupina Klánovice, Šestajovice a okoli

Hledám zájemce sovinka a další

RH002 před 2 roky 2 0077ivka před 2 roky

Dobrý den, hledám spojení na zájemce o dorostenecké bílé lyže Beta. Bylo více zájemců, pamatuji si jen jednu přezdívku: sovinka. Po editaci inzerátu, resp. po potvrzení předání jednoho páru lyží mi nezbývalo než inzerát ...

Nepředané věci - dotaz

Akela před 2 roky 13 Akela před 8 měsíci

Chtěla bych se zeptat na rubriku v mém profilu - je tam kolonka Nepředané. Jsou tam zvřejněné věci, které jsou stále v nabídce, aktivní a pak tam jsou napsané věci, které předány byly a mají nového majitele. Proč je to t...

vypnutí notifikačních e-mailů

(smazaný uživatel) před 2 roky 4 Admin Petr před 2 roky

Dobrý den, omlouvám se, ale nepodařilo se mi zjistit, jak zařídit, aby mi nechodily notifikační e-maily o zprávách a reakcích na ně. Mohu poprosit o radu, jak na to? Díky moc

Technické potíže - pro SPRÁVCE

ruth jochanan weiniger před 3 roky 17 Pavel Svoboda před 2 měsíci

Dobrý den, nefunguje mně ovládání profilu. :( Zároveň se blíží expirace několika inzerátů. Mohu poprosit o prodloužení, které teď nedokážu provést ze svého počítače? - Děkuji! :)

Neoprávněná blokace inzerátu

rakapka před 3 roky 3 poutnik před 3 roky

Co mám dělat, když mi tu někdo nahlašuje nezávadný inzerát, a tím mi ho blokuje? <br /> Nekdo mi na to naklikal že je to fake a že není za odvoz - evidentně opakovaně protože byl inzerát smazán. Nabídka byla nezávadná a...

spamování

Ivi před 3 roky 3 Ivi před 3 roky

dnes mi po minutě spamuje jeden zájemce o vzduchování. jak si s tím mám poradit.<br /> nějak zrušit toho člověka ..nebo zrušit inzerát?

nefunguje mi rezervace/ukončení inzerce

Rigoberto před 3 roky 3 Akela před 2 roky

Zdravím, nejde mi rezervovat ani ukončit inzerát, po kliknutí na button jen obrazovka komplet zčerná, zmizí to s dalším klikem, ale stav inzerátu se nezmění. Díky za radu, Robert

Ukončení darovaných předmětů.

Akela před 3 roky 4 Akela před 3 roky

Pro admina - když ukončuji nabídku tím, že věc připíšu a ohodnotím zájemci, nefunguje zpětné vrácení do nabídek. Dříve to chodilo v pohodě. Teď odepíšu nabídku a ani šipkou a ani tlačítkem na myši se nemohu vrátit tam ...

Potřebuji kontaktovat uživatelku Jarmila

Klára Míčková před 3 roky 0 Zatím bez odpovědi.

Stále mám konverzaci, kterou jsme spolu vedly, ve složce "Archivní", ale protože inzerát už je passé, nedá se v konverzaci pokračovat (proč ji tam tedy systém suší?). Potřebovala bych paní Jarmilu kontaktovat - v nabídce...

Nemohu ukončit inzerát

darek před 3 roky 1 Akela před 3 roky

Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. Včera jsem předala věc několika lidem, ale když chci ukončit inzerát a vybrat je, tak to vůbec nejde...přeskočí to na "moje inzeráty" a nic se nemění...<br /> Děkuji!<br /> Viky

Potřebuju poradit aneb vaše zkušenosti ;-)

Tsfat před 3 roky 23 Tsfat před 3 roky

Používáte někdo mobil, kde je možnost dual sim + sd karta ?<br /> Třeba jako to má LG K51S.<br /> <br /> Zajímá mě, jak koexistujete s oběma sim kartami současně, kde si nastavíte, která karta má být použita, poku...

jak změnit příjemce?

rakapka před 3 roky 10 Marketa před 3 roky

omylem jsem předmět přisala jinému příjemci... ten i za to buhužel dal rovnou negativ... lze nějak změnit přájemce a případně zrušit negaticní hodnocení? díky

Omylem jsem odklepla předány jiný předmět

Jana L. před 3 roky 1 Akela před 3 roky

1) jsem odklepla darovaný předmět i hodnocení někomu jinému<br /> 2) bych potřebovala ten předmět ještě inzerovat - nedořešila jsem předání.<br /> Jde to nějak vrátit?

Nesouhlasim s komentarem u hodnoceni protistrany

Jenicek před 3 roky 2 Ivana Jank před 3 roky

Dobry den.<br /> Rad bych vedel, zda je nejaka moznost, pokud nesouhlasim s komentarem od prebirajiciho, zmenit nebo vymazat jeho obsah? Konkretne se mi jedna o inzerat multifunkcniho zarizeni, kdy jsem do inzeratu uved...

Jak smazat omylem zadané negativní hodnocení?

Jana Benesova před 3 roky 3 Pavla před 3 roky

Dobrý den, dne 8.11.2020 jsem omylem zadala negativní hodnocení uživateli Ivana Míšková,<br /> jednalo se o časový sled,fén bude po domluvě vyzvednut. Je možné vymazat negativní hodnocení?<br /> Děkuji s pozdravem Bene...

Smazání inzerátu

(smazaný uživatel) před 3 roky 0 Zatím bez odpovědi.

Hezký den, chci se zeptat, jak smazat již neaktivní inzerát. Věc je 2 roky neaktivní, v inzerátu je to uvedeno, ale bohužel je inzerát stále dohledatelný třeba na Google a lidé mi volají.

upravení inzerátu

Lucie před 3 roky 2 Lucie před 3 roky

Dobrý den, jsem zde nová a včera jsem založila inzerát s tím, že si dneska časopisy vyfotím a přidám fotku, ale bohužel nemůžu najít, kde by se to dalo upravit. Mohl by mi prosím někdo zkušenější poradit? Děkuji. lucie

Zrušení inzerátu

svarovska před 4 roky 2 Pavla před 4 roky

Dobrý den, chci se zeptat, jak mám zrušit inzerát, který jsem darovala, ale dárkyně mi doposud nevyjádřila zájem. Konkrétně - cca 20 km od mého bydliště paní poptávala jakékoliv věci pro miminko. Já to doma přebrala, naf...

Prosím také zablokovat

Zuzana před 4 roky 1 Merlin Diana před 4 roky

Prosím také blokaci muže, který chce u nás investova:-( Odpověď byla před 3 hodinama. Děkuji Z.

prosím admina zablokovat Fabian Albert - spam

Mon.ika před 4 roky 17 Admin Petr před 8 měsíci

Admine, prosím, zablokujte "investora" z Afghanistanu... přišla mi od něho reakce: Hello, I am Fabian Albert, i will like to invest in your country. All i want is an honest and reliable person who can be my partner. Plea...

Odpověď na inzerát

Martin Ledvinka před 4 roky 1 Martin Ledvinka před 4 roky

Dobrý den. Jsem tu nový a mám zde jeden inzerát. Již se mi na něj ozvalo několik zájemců, ale asi dělám někde chybu, když odepisuji zájemci přes chat (zelené políčko "odeslat odpověď), tak se mi již nikdo dál neozve a to...

Připsaná věc + hodnocení daru, který jsem nedostala já

Jana před 4 roky 7 Pavla před 4 roky

Dobrý den, prosím administrátora, zda je možné zrušit předání daru (PC) od paní, která mne označila jako obdarovanou a napsala i kladné hodnocení. Já bohužel žádný PC od ní nemám, nedostala jsem a ani jsem na něj nereago...

Tlačítko MÁM ZÁJEM

Stanislava Sochorová před 4 roky 1 (smazaný uživatel) před 4 roky

Mám prosbičku, jsem tu nová a u žádné nabídky nevidím ono tlačítko MÁM ZÁJEM. Mohl byste mi někdo poradit, kde hledat? :) děkuji

Jak označit nového majitele

Lucinka před 4 roky 3 (smazaný uživatel) před 4 roky

Dobrý den všem, prosím o radu. Měla jsem zájemkyni o předmět, které jsem dala negativní hodnocení. Po další komunikaci si ho ale nakonec vyzvedla, já hodnocení zmírnila na neutrál, ale nemůžu předmět připsat této zájemky...