Je to normálny? Stáva se to i vám?

Diskuze » Negativní příhody

Silvia (autor tématu) 6 před 7 roky

Inzertovala sem balík oblečení, kopec zájemců a když napíšu, kdy můžu přijít, tak žádná odpověď. Já nevím, já když o něco prejavim zájem, tak se snažím přizpůsobit darcovi a odpisů i když je předána věc někomu jinému. Alespoň poděkuji za odpověď. Přestává mě to bavit. Asi to znovu skončí v popelnici.

Akela 587 před 7 roky

Ano stává se ledacos, napíšou mlčí, korespondují pak zase mlčí, domluví termín, nepřijdou, nakonec zdlouhavá domluva a pak řeknou že už to nechtějí a že to mohu dát dál. Vymlouvají se na kde co....
Píšete, čekáte doma, nebo i někam donesete a vše špatně. Ale na druhou stranu je tu hodně lidiček fajn

Tomáš 421 před 7 roky

A víte, jakou těm zapšklým nespolehlivcům uděláte radost, Silvia? Přece neinzerujete jen kvůli nim , ne…?

Vendula Kopi 28 před 7 roky

též tady mám nějaké restíky, zamluvené sazenice smrčků, již od jara, montérkovou kombinézu, též přes půl roku zamluvená, 2 jsem již dopravila pani skoro pod nos a stejně nebyla vyzvednuta, raději už jsem jí věnovala někomu jinému

Eva 165 před 7 roky

Je jen na vás, komu se rozhodnete věc darovat. Pokud zájemce nekomunikuje, nemusíte čekat. Pokud navíc dělá problémy, můžete udělit negativní hodnocení a následně si ho dát na vlastní blacklist.

Adéla Košťáková 13 před 7 roky

Mně se to stalo již taky, negativ se bojím dát,protože Vám ho pak vrátí a ještě jste za blbce ve finále Vy. Už jsem tu darovala půl baráku vybavení a věcí a někdy mi zůstával rozum stát nad chováním některých lidí.

Akela 587 před 7 roky

Adéla - nebojte se dávat negativ. Vrátit vám ho nemůže. Může vás sice někde pohanit,ale je lepší když negativem upozorníte další dobráky co nabízejí spoustu věcí a dají si na ty dotyčné pozor.

Sluníčko 53 před 7 roky

Bohužel mi přijde, že těchto případů nekomunikace či nevyzvednutí přibýtá. Člověk se snaží přizpůsobit, chápat těžkou situaci toho druhého, ovšem nejde to donekonečna. Oto víc potěší spolehlivý zájemce, který příjde, poděkuje (ani to není samozřejmostí, bohužel) a vy vidíte, že jste udělali někomu radost. Hlavu vzhůru, právě kvůli takovýmto lidičkám to přeci děláme

Silvia (autor tématu) 6 před 7 roky

Děkuji za reakce

Michaela 103 před 7 roky

@ Zdena - ano, vymyšlené pohanění, to se tu bohužel děje.
@ Sluníčko - snažím se k tomu přistupovat pozitivně a optimisticky jako Vy.

Jaro Třináct 36 před 6 roky

@Sluníčko + Michaelo: děkuji moc za pozitivní slova, zase se pustím do nabízení. Snad to pro někoho bude dost dobré...

Dominika M 3 před 6 roky

@Tomáš Né jen kvůli nim, to je pravda, taky určitě pro sebe, protože chce člověk doma uvolnit místo, a po měsících už to ani tak pro sebe nebude, když mi to doma neslouží, zavazí a ještě k tomu to po tu dobu neslouží ani nikomu jinému..Jako taky občas koukám..Prodat něco v dnešní době mezi tolika inzeráty, to je sakra problém ale že ani zadarmo si nejsou lidi schopni vyzvednout to, oč jevili strašný zájem a vzali tak příležitost jiným, kteří by to třeba opravdu potřebovali a pomohlo by jim to např.v tísni a při nejleším by měli tito vychování a narovinu se včas omluvili, nebo požádali o počkání..Jsou mezi námi Bohužel i takoví, ale člověka to pak zamrzí, jelikož si myslí že někomu udělá radost, ptž je to stokrát lepší pocit, než hodit to do popelnice..Já třeba čekala s pytly oblečení snad od Vánoc..Tak jsem konečně včera vyřešila odvoz, a slečně to pojede 60km rovně, přímo pod nos Ale zase chápu, že když člověk nemá vůbec nic, minimalizuji se mu šance na to dostat se i k tomu malu..Sama to znam, proto nesoudim, spis chapu.. ale je pravda, ze kdyz clovek opravdu veci potrebuje a narovinu rekne kde je problem, da se resit, nebo se rovnou ve slusnosti rozloucit a nechat tak prostor jinym..To je pak jak hazet obleceni do konteineru s oblecenim pry na dobrou vec a vsechno konci v sekacich..Hold dnesni doba uz lepsi nebude, požitkáři jsou už i v popelnicích tak krasny zbytek vikendu vsem preji

Tomáš 421 před 6 roky

@Dominika M: trošku jsem nepochopil tak dlouhou reakci na něco, co bylo z mé strany určeno úplně někom jinému pro povzbuzení.

Radka 2 před 6 roky

I já se přidám se svou historkou.Také se mi zrovna stalo, že jsem nabízela věcičky, pán měl velký zájem, bydlí prý kousek ode mě. Domluvili jsme se na konkrétní hodinu, měl i mé telefonní číslo. Domluva byla - v 16 hodin přijdu a předem zavolám. 16,30, 17 hod...pán nikde. Druhý den jsem mu udělila negativ a dala si ho na black list. Rekace na mail: když nevolal, tak je to přece jasné, že nepřijde, o co mi jde, musel nutně odjet pryč Ale hodnocení mi nevrátil, to asi doopravdy nejde. Naštavný byl na moji nepsravedlnost hodně, takže veřím, že kdyby to šlo, tak by to udělal. Ještě mám špatný pocit, že má moje číslo i adresu
Ale i tak inzeruji dál, snad někomu věcičky poslouží a udělají radost

mysik 118 před 6 roky

@Radka Redlichová: Pán to má zrejme nejaké pomýlené. Negatív dostal oprávnene. On Vám ho udeliť nemôže a aj keby mohol stačilo by sa obrátiť na admina. Nič si z toho nerobte

Radka 2 před 6 roky

Děkuji za povzbuzení do dalšího darování . Vidíte, ten admin mě nenapadl

Martina 131 před 6 roky

Chápu,že někdo chce uvolnit místo dalším věcem.Ale po cestě se opravdu může stát cokoliv.

Tomáš 421 před 6 roky

Už jsem to psal jinde - neuznávám unáhlená negativní hodnocení. Prostě proto, že ani já za sebe nevím, jestli mi něco nečekaného nezmaří zamýšlené převzetí věci do takové míry, že nebudu třeba schopen zavolat. Nejprve prověřím, co se stalo a negativ bych dal, až mám 150% jistotu. Jeden takový jsem byl nucen udělit a i když byl oprávněný, nedělá to člověk rád.

Markéta Pochmanová 21 před 6 roky

poslední dobou se mi to stává v jednom kuse, negativní hodnocení nedávám, ti lidé už ho většinou stejně od někoho mají, takže jen přidávám na blacklist.

Akela 587 před 6 roky

... Markéta to je sice fakt,že už špatné hodnocení mají,ale bylo by vhodné ho dát protože pokud to dělají dál a dál, tak to ten další neví a jako já může zkusit i přes špatné hodnocení důvěřovat a bohužel zase se spálí. Takhle jsem to u pár lidiček udělala, dala jim šanci a pěkně se mě to vymstilo

Norbert Dočekal 1 před 6 roky

Tomáš 421 před 6 roky

Hle - zubící se mimozemšťan přišel mezi nás.

mysik 118 před 6 roky

@Tomáš Vidím ... tak ho teda vítame