Přeposílám Vám pro zajímavost jednání Nikoly Sýkorové, nabízela starý, nepotřebný mobil a JEJÍ ODPOV

Diskuze » Negativní příhody

peŤa (autor tématu) 1 před 3 roky

Reakce na inzerát "Mobily"

Dobrý den ráda bych za to tuňáka s lidla 900g pokud je to možné děkuji

peŤa (autor tématu) 1 před 3 roky

Takže jsem dál nereagoval, neboť téměř kilový tuňák z Lídlu je opravdu drahé zboží. Proř tedy nejde prodat starý nepotřebný mobil třeba na Bazoš ?

Hana Böhmová 1 před 3 roky

Přesně tak...

Andy 81 před 3 roky

Dobrý den, Nikola Sýkorová je tady "známá firma", ale jak vidím,tak "přitvrdila"😉. Já si od ní brala zapalovač pro manžela a "stálo mne to jen 4x čínská polévka + kabelka"😂😂😂. Někteří jsou prostě nenapravitelní!!!

Maqi89 135 před 3 roky

Stejná zkušenost, takoví uživatelé by se měli blokovat. Dnes mi napsala, že za knížku/čepici chce "dvě boloňské omáčky pro dceru". Doporučuji takové jednání, které porušuje základní pravidla webu, nepodporovat!

Maqi89 135 před 3 roky

Když jsem paní upozornila na porušování pravidel tím, že za věc něco požaduje odepsala mi toto:

"Ubozacko tady vždy jsem něco přinesla bych se styděla něco vzít zdarma ty socko"

Myslím, že si z toho může každý udělat obrázek, co je to za člověka.
Jen netuším, co jí vede k tomu chodit na web plný "ubožáků" a "socek".

Andy 81 před 3 roky

Magi89- možná se řídí pravidlem : " Podle sebe soudím tebe"😉😇

Petmot 49 před 3 roky

Paní Sýkorová aspiruje na jednu z postav do povídky Tak vytříbený charakter či přístup, no vida

Petr Činátl 1 před 3 roky

prakticky sem nechodím ale pobavili jste mě...já bych paní daroval zlatého Pátroviče a dovezl bych jí ho limuzínou...co to mlely sudičky nad její kolébkou že tohle vzniklo)))

Zdenka 22 před 3 roky

Andy ohodnotil paní Sýkorovou správně. Včera si podala inzerát hledám "Jídlo jakykokiv" s tím, že bere až ve středu.

Dana 11 před 3 roky

Vážení, musím uznať, že táto diskusia má ďaleko od nenávistných TROLL idiotín, ktoré bežne kolujú po internete. Má to vtip, dôvtip, láskavosť. Som rada, že medzi Vami som. Jo - a pani odo mňa chcela tiež tuniaka. Stretla som sa tu s takým prístupom vďakabohu len raz. Mám vás rada