Vše za ODVOZ

Diskuze » Negativní příhody

Lucinka (autor tématu) 79 před 4 roky

Omlouvám se, že si tu z toho udělám zpovědnici, ale musím to ze sebe dostat drtí mě hloupost, nebo možná drzost některých jedinců (naštěstí jich je málo ), kteří mají dojem, že za odvoz se myslí to, že jim věc, o kterou mají zájem, někam povezu přes půlku Prahy, případně zabalím a pošlu poštou na vlastní náklady dnes mi zrovna jedna nejmenovaná osoba řekla, ať to pošlu, tak ji píšu, že nejlevnější balík je za 99 Kč. A odpověď "No tak nic" samozřejmě, že jsem to čekala, ale to si vážně někdo myslí, že něco dám zdarma a ještě jim to doručím před dveře? a je to venku, krásně se mi ulevilo

Zavadil 1 před 4 roky

Je to pravda odveka, proste to zkousi, jestli narazi na hloupeho. Necht ale narazi...
Nenech se znejistit, je to zlomek, jen se zvetsuje
Jinak je to vetsinou prima. Zdenek

babrdla 40 před 4 roky

Já se přiznám,že jsem velice slušně požádala pána o zaslání(pohlednice vlaků pro vnoučka),pán mi to skutečně poslal,a přestože jsem chtěla zaplatit poštovné,pán nechtěl,byl velice ochotný..já jsem též posílala paní body do Penny na plyšáčka,protože ona jako samoživitelka,neměla takové nákupy,aby body nasbírala,též jsem si nic nevzala za dopis...ale to samozřejmě neuvádím jako návod na to,že by se to tu mělo běžně požadovat,jednou je to skupina za odvoz,tak to tak má být...o něco velkého bych si nedovolila napsat,to by byla drzost...vnouček má vláčky zarámované na zdi a má velikou radost...a já také,pán udělal dvojitou radost

Lucinka (autor tématu) 79 před 4 roky

Tak já nemám problém něco poslat, i když to balení (hlavně sklo nebo elektronika), cesta na poštu a čekání tam mě stojí čas, ale platit to někomu fakt nebudu. Jsem ochotná pomoct, ale ne finančně třeba až budu jednou v balíku ale ano, pokud by to byla obálka za dvacku někomu známému, tak to bych asi poslala, ale cizím lidem, kteří odpovídají stylem "mám zájem ", "Jsem z Hradce", "poštou " to fakt ne nebo pokud je třeba zájemce po operaci či jinak méně pohyblivý, také nemám problém mu věc přiblížit ale ne někomu, komu se jen vyloženě nechce, viz.jeden zájemce, zda mu dovezu do centra města během hodiny (já sice byla doma, ale jedno dítě spící, druhé zvracející) takže vše je sice o domluvě, ale slušným stylem, nemám ráda takové to přikazování ("tak mi to dovezte tam a tam")
Pravda ale je, že zde jsem až na pár výjimek narazila jen na samé slušné a milé lidi (jak dárce, tak zájemce) a díky tomu se mi tu líbí (jsem tu poměrně krátce )

babrdla 40 před 4 roky

Ano,já vám rozumím a souhlasím ve všem s vámi...příspěvek ode mne, to bylo jen takové "pro hezký den"...samozřejmě moc záleží na stylu požádání...pěkný večer

Lucinka (autor tématu) 79 před 4 roky

Já to tak beru a souhlasím i když to možná vyznělo jinak vše je o lidech krásný večer i Vám