podivné chování uživatelky Zdenka

Diskuze » Negativní příhody

michal (autor tématu) 90 před rokem

Je tu nová má samou poptávku a pokud jsem ji nabídl věc ,že si může dojet spustila ,že chce věc od slušného majitele ,nepozdraví ,ještě mi napíše ,že to nechce od překupníka atd. neblokovaný ,funkční aj. ani se nepodepíše nic ,to jsou novoty ,má samou poptávku a jeden inzerát poptávka maskovaný nabídkou ,profil rozkoukávač tak tímto před ní varuji .

zdenka 2 před rokem

ja se vam omlouvam ,neurazejte se,, ja chci jen Erricson a nezablokovany ,to je vse. Ja jsem nerekla,ze vas z neceho podezrivam, to jste rekl vy o sobe sam. Ja na vas uz zapomnela, ja chci Erricson, tot vse ,vama se nazabyvam a varujte si koho chcete,take bych vas mohla zalovat za pomluvu ! uz plati novy zakon ,tak mate pravdu .dejte si na me pozor a nikdy nevyvolavejte nenavist mezi lidmi , mohlo by se vam to vratit zpatky. Nedelejte drby , ja si mohu delat co chci , a vy me nebudete stolkerovat nebo b vas skutecne nahlasim. My v Praze jsme slusni lide a nenechame se vesnicany urazet . Predstavuji si vas jako batuzkare s ksiltofkou .

zdenka 2 před rokem

podezrele chovani prekupnika MIchala ,chci upozornit na tothoto divneho pomlouvace

Adéla Roudnická 11 před rokem

tvl to jsou zase věci

Karel Gott 8 před rokem

Ale jo, občas to chce provětrat troškou humoru.

Josef Turek 66 před rokem

Zajímavé. Paní "zdenka" přímo v inzerátu uráží ostatní uživatele. ::Potlesk::

Tímto přístupem dáváte vědět ostatním, že by s vámi neměli komunikovat. No a v tomto případě nejspíš všichni, kdo nosí kšiltovky

carex 2 před rokem

Co je špatného na batůžkáři s kšiltovkou?
Dávám na blacklist.

Josef Turek 66 před rokem

Podle vložených inzerátů by se paní "zdenka" dala definovat takto:

Ráda chodí v kozačkách, šněrovacích botách, korzetech a sukních. Též by ráda získala kabelku a nějaké, pravděpodobně drahé, voňavky. Žádá o telefon, který by v dnešní době mohl být vystaven jako funkční kousek v muzeu a třešničkou na dortu je její koníček. Výklad karet. Pochopitelně jen sobě a zdarma Ne, že bych o výklad karet stál.

Nějak si nemohu pomoci, napadá mne jen jeden verdikt: Vědma.

Toto není urážka, jen rozbor známých faktů.

michal (autor tématu) 90 před rokem

Dávám si vás na Black list ,chybět mi nebedete .

Monika Špoulová 101 před rokem

Milá paní či slečno Zdenko,
chtěla bych Vás požádat, aby jste se mírnila ve svém chování. Jste tu nová, tak se nejprve rozkoukáváte, proto Vaše výpady proti uživatelům, kteří tu jsou již nějaký pátek, jsou více než nevhodné.

Doufám, že si pořádně prostudujete pravidla těchto stránek a začnete se tu chovat slušně.