nezobrazují se obrázky

Diskuze » Chyby a vylepšení VšezaOdvoz

(smazaný uživatel) (autor tématu) 134 před 6 roky

U mého inzerátu na gauč se neukazují obrázky. když ho ale rozkliknu pro editaci tak tam jsou.

(smazaný uživatel) (autor tématu) 134 před 6 roky

myslite ze na to bude nekdo reagovat ? na stekani se tu reaguje hned....

mysik 118 před 6 roky

zrejme tento problém vyrieši iba admin. skúsili ste ho kontaktovať?

Tomáš 421 před 6 roky

Právě teď jsem vkládal inzerát bez sebemenšího problému.

Tomáš 421 před 6 roky

Ještě jsem mrkl na ten Váš inzerát - víte co? Už se mi to jednou taky stalo - vložil jsem obrázky, pak jsem dělal ještě nějakou editaci, tuším, že jsem chtěl ty obrázky i nějak prohodit nebo něco podobného a výsledkem byl inzerát bez obrázků. Zkuste je vložit znova.

(smazaný uživatel) (autor tématu) 134 před 6 roky

ja na to kaslu to opravovat, uz zajemce mam. Zarazi mne ze tady je milion kecaren, do toho samej Turek (kterej jsem si myslel ze je admin protoze mi psal primo do posty) nebo ten druhej chytrej Roubicek (asi zahynul uz dlouho nenapsal), ale bez adminu. Cekal bych, ze "Chyby, návrhy vylepšení" jsou presne na hlaseni chyb ci na podavani a diskusi o vylepseni. Tak asi ne.

Tomas: nemam ty obrazky uz poruce, menit to nebudu at si to admini prohlidnou treba prijdou na to co se stalo. Jinak dekuji priste to zkusim.

Monika Špoulová 101 před 6 roky

Ondro,
Turek ani Roubíček nejsou admini, admin je Petr a já mu trochu pomáhám,. bohužel toto je technická záležitost, se kterou nepomohu, až se sem Petr dostane, jistě se na to podívá. Jen chápejte, že to dělá ve svém volném čase a nyní je pracovně dosti vytížen, tak sem chodí jen občas, proto prosím mějte trpělivost.
Příště zkuste napsat na podporu e-mailem.

Tomáš 421 před 6 roky

…a místo slova "zavinac" vložit áčko s tím krucánkem. Nato bacha, Ondro.

Monika Špoulová 101 před 6 roky

Tomáši, Vy vždy umíte pobavit.

Admin Petr 247 před 6 roky

Ondra: omluvte prosím prodlevu, denně se sem bohužel nedostávám. Technicky těžko říct, proč se vám fotky nezobrazují. Samotné vložení funguje, následná editace taky. Nejde nám tedy problém nasimulovat Pokud by se to někdy opakovalo, zkuste prosím napsat rovnou na podporu vč. informace jaký používáte prohlížeč a fotky poslat v příloze, ať můžeme otestovat. Díky moc a je fajn, že zájemce se našel i tak

(smazaný uživatel) (autor tématu) 134 před 6 roky

tak tohle je hodne divny. prve tam byly i ty fotky ale videl jsem je jen pri editaci. pouzivam firefox ale vkladal jsem to pres chrome.

(smazaný uživatel) (autor tématu) 134 před 6 roky

tak ted jsem se podival znovu a zase tam byly tak jsem pridal dalsi fotku ulozil a odebral a uz to jede.

(smazaný uživatel) (autor tématu) 134 před 6 roky

no tak je to jasny kde je chyba.

tohle prosim smazte: https://vsezaodvoz.cz/inzerat/86430/zkouska-mikrofonu

problem je tak ze udelate inzerat pak ho editujete a pokud odstranite prvni fotku zmizi vsechny. predpokladam ze to souvisi s tim jak se delaji nahledy

Admin Petr 247 před 6 roky

Ondra: á tak chybička se vloudila Díky moc za jeji odhalení! Mrkneme se na ni a opravíme