Nefukční email

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

ludavka (autor tématu) 1 před 6 roky

Víte o tom,že vám nelze napsat na email ,protože je nefuknční?

Tomáš 421 před 6 roky

Emaily ve tvaru podporavse­zaodvoz.cz a infovse­zaodvoz.cz opravdu nefungují. Musíte je "zprovoznit", t.j. místo vložit znak @.

Tomáš 421 před 6 roky

Errata - vymazalo se to - < zavinac > = @

Martina 131 před 6 roky

Někdo nemusí Tomáši vědět,jak se @ na klávesnici napíše.

Tomáš 421 před 6 roky

To je pravda , Martino. Však jste to mohla klidně sama doplnit - levý Ctrl + Alt + V. Nebo to snad píšete u vás v Brně jinak?

mysik 118 před 6 roky

My píšeme inak . tak aby nefungovala možnosť, ktorú píše Tomáš treba skúsiť alt+64

mysik 118 před 6 roky

*tak ak by nefungovala

Tomáš 421 před 6 roky

Ve většinově používaném W to funguje spolehlivě. Na alt+64, které jsem dlouho používal, potřebuji ruce dvě, tady mi stačí ruka jedna. Asi před 10 lety jsem se alt+64 odnaučil, když jsem začal používat klávesové zkratky nejprve v Corelu, pak v Photoshopu a potřeboval jsem mít pravou ruku stále na myši, aby mi třeba neuteklo označování vrstvy. Jojo, to bývávaly krásné časy učení a poznávání…

Martina 131 před 6 roky

Používám AltGr+V je to určitě o zvyku,každému vyhovuje něco jiného.

Tomáš 421 před 6 roky

No vidíte, Martino - a že jste to nenapsala hned místo toho planého napomínání, že?

Monika Špoulová 101 před 6 roky

Tedy vidím, že člověk se stále učí, o alt + 64 slyším poprvé a je to dosti nepohodlné, vždy jsem používala ctrl + alt + v. O altgr + v též slyším poprvé a zdá se mi to super, stačí k tomu pohodlně jen jedna ruka. Martino, mnohokrát děkuji.

mysik 118 před 6 roky

Najprv som fungovala na Ctrl + Alt + V ale viac mi vyhovuje Alt+64 tak používam to. Nuž ako tak čítam každému vyhovuje niečo iné.

Tomáš 421 před 6 roky

Číselné znaky spojené s Altem jsme používali v době, když jsme potřebovali vložit znak, který nešel vložit jiným způsobem - dnes to je o něčem jiném.
Jen tak pro zajímavost (já to tenkrát luštil z dost drobného tisku z knížky): http://arteport.cz/sluzby/technicka-podpora/klavesove-zkratky-pomoci-alt-cislo-na-numericke-klavesnici/

Tomáš 421 před 6 roky

Help line, dobrý den - jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den. Píšu poprvé email a mám problém v adrese. To malé a jsem našel a teď nemůžu najít k němu takový ten krucánek…