Problém s rezervací.

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

Akela (autor tématu) 588 před 3 roky

Máte někdo stejný problém? Mám věci v rezervaci a dnes jsem chtěla některou prodloužit. U všech byla rezervace na dnešní den aniž bych to tam dala, tak jsem původní termín smazala a dala nový. Poté jsem se podívala a opět jsem tam měla dnešní datum a hodinu, toto se změnilo u vše dalších věcí. Nejde to změnit. Smazat ano. Nechápu nikdy se mě to zde nestalo.

Zdenka 22 před 3 roky

Já to mám stejně. Před čtyřmi dny jsme dala rezervaci na 1 měsíc. Na základě komentáře Zdeny jsem se podívala a najednou rezervace končí dnes ve 13.24.

Akela (autor tématu) 588 před 3 roky

Jsou tu asi duchové

Lucinka 79 před 3 roky

Já dala dnes kolem oběda rezervace na týden a všechny končí dnes v 11:36

Tsfat 69 před 3 roky

@Zdena: psal jsem vám před chvíli mail.
Byl jsem pár dnů marod, proto až dnes jsem sedl k PC a až dnes jsem přidal hodnocení.
A ještě jednou díky za batoh !

Akela (autor tématu) 588 před 3 roky

Lucinko pořád to blbne a nejde to. Chtěla jsem to teď obnovit a píše mě to zase blbost.

Lucinka 79 před 3 roky

Zdena: nejde, vždycky to napíše dnešní den a současný čas 😅🤦🏻‍♀️ no hlavně, že tam nějaká rezervace svítí aspoň 🤭 třeba to někdo opraví 😁

Admin Petr 247 před 3 roky

Ahoj všem, zřejmě se nám při posledních úpravách někde vloudila chyba a dotkla se rezervací. Za to vám patří omluva. Nyní by již vše mělo fungovat správně. Pokud se vám u nějaké NOVÉ rezervace (odteď provedené) vyskystne stejný problém, prosím, ihned hlašte. Moc děkujeme

Akela (autor tématu) 588 před 3 roky

Děkuji už to jede v pořádku