co dělat když se vám objeví ve zprávách smazaný uživatel?

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

helena (autor tématu) 41 před 5 roky

jednala jsem s paní Monikou o předání věci na Proseku, čekala jsem tam, ale paní nepřišla a ani mi nepřišla od ní žádná zpráva.Když jsem se doma podívala na její nabídky a konverzaci její a mou , bylo všude napsáno, že uživatel je smazaný a že taková paní neexistuje.Je to možné někde ověřit předem, aby člověk alespon nemusel jezdit na místo schůzky a to zbytečně ?dík Helena

Jana 71 před 5 roky

Dobrý den paní Heleno, už se mi to také stalo a také právě u paní Moniky, ale předtím ještě v minulosti s někým jiným. Nerozumím tomu stejně tak, jako vy, jen jsem si ještě vzpomněla na jednu osobu, která zde nabízela samé hodnotné věci téměř nepoužívané, nebo v záruce a mám dojem, že chtěla předem i peníze za poštovné. Administrátor její profil smazal z důvodu podvodného jednání. Bylo to i zde v diskuzi zájemci diskutováno a určitě je dobré, že si zde v diskuzi můžeme takové zkušenosti sdělit. Jana

Eva 12 před 5 roky

Dobrý den, já mám také špatnou zkušenost s paní Monikou z Proseku byla jsem s ní domluvena na předání věci,dostala jsem adresu a telefon,dorazila jsem na udanou adresu,telefon, který mi dala nebrala a na sms neodpověděla,zbytečná ztráta času(

Akela 588 před 5 roky

Asi by bylo dobré dát p. Monice negativní hodnocení s upozorněním aby si ostatní dali pozor.

(smazaný uživatel) 134 před 5 roky

ja myslim ze toto je na novou funkci. pokud je uzivatel smazan melo by se vsem kteri projevili o neco zajem poslat mail ze uzivatel dale neni

Jana 71 před 5 roky

Dobrý den, Zdeni ale jak chcete dát negativní hodnocení osobě, která vám nic nedarovala. Pokud jsem princip pochopila správně, tak hodnocení může udělit jen osoba, která je dárcem, ale ten, kdo projeví zájem asi ne. To je pak možné po převzetí daru. Možná to jenom neumím
Mně tedy paní Monika, která byla zaregistrovaná pod značkou Monika Monička ani neodpověděla, a jak zpětně vidím, tak to bylo jen dobře.

Akela 588 před 5 roky

Dobrý den Jano, máte pravdu tak to nefunguje. Jedině opačně. Tak si to třeba lidi přečtou zde a dají si pozor. Hezký den.

(smazaný uživatel) 134 před 5 roky

coz je zajimave protoze mam takhle hodnoceni od cloveka ktereho vubec neznam ale nez jsem si toho vsiml byl i smazan. tj zadny obchod ale negativ ano.

helena (autor tématu) 41 před 5 roky

tak vám všem děkuji za odpovědi, nevím co z toho Monika má, jestli někde sedí a pozoruje jak lidi kterým něco slíbila čekají a čekají a má z toho legraci, alespon si to takhle napíšeme i když podle mne to negativní hodnocení není kam udělit, tak alespon touto formou se to k několika lidem donese.Snad takových lidí nebude moc, tak hlavu vzhůru a doufat v lepší klienty Helena

Jana 71 před 5 roky

Dobrý den paní Heleno, ano jsou tady dobří, vděční, optimisticky naladění lidé a je jich většina. Těch druhých je mnohem méně. Jana