DUPLICITNÍ ZNĚNÍ INZERÁTU

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

(smazaný uživatel) (autor tématu) 30 před 5 roky

Dobrý den, někdo tady na inzerci s krycím jménem Oksana má (měla) stejné znění inzerátu jako já. Popíši Vám případ: Před 6 dny jsem vložila inzerát poptávám vánoční ozdoby, když jsem si zadala do hledání vánoční ozdoby, tak znění inzerátu se jménem Oksana souhlasilo doslovně s tím mým, Nemohla jsem proto inzerát zkopírovat se stejným zněním-zadáním já protože paní Oksana inzerát vložila dva dny po mě. V úvodu svého komentáře píši měla stejné znění, protože já jsem si text ve svém inzerátu před chvílí pozměnila. Třeba ten můj původní text jde ještě dohledat...nevím. Jak je možné, že může někdo okopírovat znění inzerátu na svůj inzerát nepochopím.

Akela 588 před 5 roky

Přesně tohle se mě stalo na bazaru u mé nabídky. Nějaká paní si doslova opsala můj text a nic jsem s tím nemohla dělat, pouze jsem jí napsala ať si vymyslí svůj.

(smazaný uživatel) (autor tématu) 30 před 5 roky

Dobrý den paní Zdeno, děkuji Vám za zprávu tak vidíte, že je pravda co jsem napsala. Prostě je to drzost, myslím, že by to mělo být nastavené tak, pokud někdo napíše nebo okopíruje text, tak ten inzerát by se neměl vůbec zaktivovat. Prostě nahlásit jako error. Přeji Vám hezký den a hodně úspěchů na bazárku. Hana

Akela 588 před 5 roky

Dobrý den paní Hano. Přesně tak je to drzost, každý má svou hlavu na to aby si vymyslel svou verzi. Moc děkuji za přání a vám přeji ať se to již neopakuje hezký den Zdena

Milena Krejčů 11 před 5 roky

Mnoo, když je text kvalitní, tak proč ho nepoužít . Horší je, že vám může vyfouknout ty ozdoby