Hodnocení za nepřijatou věc

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

Jan (autor tématu) 6 před 5 roky

Dostal jsem pozitivní hodnocení jako bych převzal věc a vše bylo v pořádku. Jenže věc jsem nepřevzal dokonce jsem se ani nějak nedomluvil na předání. Prakticky jsem měl jen dotaz k vystavené věci a od toho co to daroval mi nepřišla ani jedna odpověď, prostě vůbec nic. Takže buď se dotyčný spletl a dal mi hodnocení místo někoho jiného nebo nevím co teď s tím. Do hodnocení dal jen smajlíka bez jakéhokoliv vyjádření. Nevím co si mám o tom myslet...

Adéla Roudnická 11 před 5 roky

asi potřeboval dotyčný nějaký ten bodík navíc

Jan (autor tématu) 6 před 5 roky

Nevím no, přijde mi to zvláštní, když mě někdo hodnotí, že mi něco dal, přitom mi nedal nic a ani mi nenapsal půl slova..., ale třeba to je omyl, ikdyž zatím jsem nedostal ani odpověď proč jsem byl hodnocen, když věc nemám...

Maqi89 135 před 5 roky

Můžete dotyčného požádat o smazání hodnocení, třeba to byl omyl. Přinejhorším můžete kontaktovat admina, ten to hodnocení taky může smazat. Někdy to lidi dělají, když nemohou udělit hodnocení skutečnému obdarovanému (třeba proto, že nechtějí přijít o body nebo nechtějí mít větší počet vystavených věcí než darovaných - i to tu totiž někdo kdysi kritizoval, ačkoliv podle mého názoru se tomu vyhnout nedá, pořád lepší než dávat falešná hodnocení).

Jan (autor tématu) 6 před 5 roky

Pán mi nakonec napsal, že to byl omyl, ale když jsem ho požádal o smazání, tak se zatím nic neděje.

Jan (autor tématu) 6 před 5 roky

Jak kontaktovat adminy aby hodnocení smazali? Mají tu nějaký profil ?

Monika Špoulová 101 před 5 roky

Jane, zkuste napsat na podporu. Inzerent se patrně uklikl při označování obdarovaného, proto jste dostal honocení, ač jste předmět nedostal.

Ema Hrda 43 před 5 roky

tady přeci nikomu nejde o body mě se také stalo že jsme dostala hodnocená a věc jsme nepřevzala či nepředala ale neřeším to jsme ráda když se zbavím věcí co doma překáží tak toto neřeším