Nahlašování inzerátů jako spam

Diskuze » Mám něco na srdci

Josef Lišák Turek (autor tématu) 70 před 7 roky

Není to poprvé, co mi zmizel inzerát a jsem si jistý, že ani naposledy. Zamyslete se ale nad sebou, lidičky. To, že do inzerátu vložím odkaz neznamená, že se jedná o spam, nebo reklamu a dokonce to neporušuje žádné podmínky, alespoň jak jsem pochopil. Nedělám si reklamu, ani se nijak neobohacuji tím, že bych lidi přivedl na stránku plnou reklam, za jejichž shlédnutí bych získal nějaký ten drobák. Můj web je totiž úplně bez reklam a odkazuji na konkrétní stránku se seznamem věcí, o něž bych případně měl zájem. Takže kdepak je ten spam, za který mne nahlašujete? Když dám do inzerátu text : "Více info na: http://srotiste,powerack.cz/zadost" pak je to spam, nebo reklama? Vážně je to k smíchu. Zde, stejně jako na konkurenčním nevyhazujto, to jde s uživateli od desíti k nule.

Josef Lišák Turek (autor tématu) 70 před 7 roky

Jen tak mimochodem zde je odkaz znefunkčněn čárkou

Admin Petr 247 před 7 roky

Josefe, nevěšte hlavu V tomto případě uživatelé nenahlásili váš inzerát jako spam, ale jako špatně zařazený. A měli pravdu - dal jste asi omylem inzerát jako nabídku (místo poptávky). To se samozřejmě někdy může stát. Proto chystáme v nejbližší době úpravu toho, jak funguje nahlášení. A např. pro důvody typu "chybná kategorie", tj. tento případ, se již inzerát skrývat nebude. To hlavní pro teď: inzerát jsme vám upravili na poptávku a opět aktivovali. Čili nevím jak jinde, ale my na tom neustále pracujeme a budeme i dál

Tomáš 421 před 7 roky

Začít se zamyšlením sám u sebe není zas až tak moc špatné, Josefe…

Josef Lišák Turek (autor tématu) 70 před 7 roky

Ah, moje chyba. Zapomněl jsem překliknout z nabídky na poptávku. Ale není to první případ, kdy mi byl inzerát odstraněn a první, čeho jsem si ještě deset minut po vložení všiml, bylo označení inzerátu jako spam. Nejedná se pochopitelně o tento inzerát. Jinak děkuji za znovu zveřejnění a úpravu.

Josef Lišák Turek (autor tématu) 70 před 7 roky

Ah, moje chyba. Zapomněl jsem překliknout z nabídky na poptávku. Ale není to první případ, kdy mi byl inzerát odstraněn a první, čeho jsem si ještě deset minut po vložení všiml, bylo označení inzerátu jako spam. Nejedná se pochopitelně o tento inzerát. Jinak děkuji za znovu zveřejnění a úpravu.