Komu vadí sazeničky zeleniny, bylinek?

Diskuze » Mám něco na srdci

Ivana Jank (autor tématu) 117 před 5 roky

Dobry den, u me nabidky sazenicek papricek ( a i u jineho uzivatele u nabidky medunky) jsou vykricniky. Z jakeho duvodu? Nabidky jsou správně zařazené, bez informací o osobe, nic za ne nechci, jsou to prebytky z me zahradky na balkone.....proste co je na nabidce spatneho? Ivana

Dáša 19 před 5 roky

Ano, všimla jsem si toho a taky nechápu. Vy si dáte práci se sázením ale asi konkurujete někomu, kdo sazeničky prodává. Doporučuji nahlásit adminovi a on zjistí, kdo to dělá. Přeji vám hodně trpělivosti

Tomáš 421 před 5 roky

Ivanko, ještěže se tam nedá připsat - neberte to zadarmo, to je fuj, lepší je draho kupovat, viďte?

Akela 588 před 5 roky

Někdo měl pocit,že když jich tam máte třeba pět,že je to stejné. Nejspíš nepochopil,že to dáte více zájemcům. Také jsem se divila.

Tomáš 421 před 5 roky

Z označení inzerce to je přece nad slunce jasnější, že to je pro víc zájemců - viz Habanero 1, 2,.........atd.
Ale je tu ještě i jiná věc- kolikrát ani nechápu, že když systém vloží omylem identicky stejný inzerát 2x po sobě, že to je hned fake reklama nebo spam - přitom uživatel na tom často nese vinu tak z 0,0001% Určitě by to (v tomto případě) dobře vyřešil nějaký dobře naprogramovaný omezovač.

(smazaný uživatel) 2 před 5 roky

Stačí snad jeden inzerát k uspokojení všech zájemců, nebo ne?

Ivana Jank (autor tématu) 117 před 5 roky

Dle meho nazoru nestaci, pokud dam rezervaci prvnimu, ktery se ozve, tak uz nebudou dalsi zajemci.....a v pripade, ze dam vetsi pocet nabidek, tak se pak orientuji prave podle tech popisek ,,rezervaci" ktere mam u zajemcu....a pocitat, kolik zajemcu u jednotlivych inzeratu uz mam, na to uz opravdu nemam cas......staci, ze dostavam vynadano, ze jsem dala negativ a nemyslela na to, abych zajemce upozornila na koncici rezervaci a nepoprosila o vyzvednuti. Na to prijdete sam, az date například 20 inzerátů najednou a budete se muset v tom orientovat a komunikovat se zajemci.....

Tomáš 421 před 5 roky

A proč bych měl zájemce upozorňovat na končící rezervaci…? Kde je to psáno, že mám takovou povinnost…? Paní Ivanko, smekám na dálku.

(smazaný uživatel) 2 před 5 roky

Ivanko, proč dávat rezervaci, když máte těch bylinek víc?

Akela 588 před 5 roky

Paní Jankovičová děláte to správně

Tomáš 421 před 5 roky

Pro Petra: Jankovicova ivana (autor tématu) 11 před 4 hodinami
Na to prijdete sam, az date například 20 inzerátů najednou a budete se muset v tom orientovat a komunikovat se zajemci.....
Doufám, že Vám to je už jasné.

Ivana Jank (autor tématu) 117 před 5 roky

Bohužel se mi už stalo(a byli mi z toho až špatně, pro dobrotu na žebrotu) že jsem byla nařčena z toho, že úmyslně čekám, až skončí rezervace a já můžu dát negativ ( s paní byla komplikovaná, dvoudenní komunikace, kdy jsem musela psát, zda vůbec věci chce či ne když ji je držím, pak dostala jako ostatní rezervaci na týden s možností vybrat si den, který se jí hodí a nevyzvedla bez omluvy. Čekala jsem další den a pak hodnotila. V tu chvíli se ozvala (,tak jako i jiní, kteří dělají mrtvého brouka ale okamžitě reaguji na červenou se spoustou výmluv) a vynadala ......minulý týden to samé, jen slečna byla slušná, omluvila se že zapomněla ale opět požadavek, abych upozorňovala, že končí rezervace. Tak nevím, běžné dávám týden a výber dne nechávam na zájemci, co když mu napíšu poslední den a on bude na cestě ke mne.....tak nevím, kde je chyba, ale mrzí mě, když mě pak někdo vynadá za něco, co si zavinil sám. Je to škoda, protože stránky jsou to prima a poznala jsem spousty nových, skvělých lidiček, ušetřila trochu té přírody a i si občas udělám radost a něco si jedu vyzvednout.

Akela 588 před 5 roky

Mám podobné zkušenosti s lidmi kteří žádají, domlouvají a pak se na to vykašlou. Přesně jak píšete někteří mají pak vztek. Prostě počkám den dva a když nic, nabídku ruším a dávám negativní hodnocení. Každému se snažím vyhovět slušnou domluvou, ráda počkám když se domluvíme atd. u nabídky tím pádem obnovuji rezervaci,ale rozhodně psát někomu,že věc končí určitě nehodlám. Také jsem nejdříve pár lidí když mlčeli znovu oslovila,ale nestála jsem jim za odpověď. Negativ se píše hlavně proto, aby ostatní věděli a znovu nenaletěli. Dost lidí ho nedá i když si to žadatel zaslouží nechtějí si dělat zlo. Jenže to pak odskáčou další,kteří věci nabízejí a netuší nic o nespolehlivosti.

Ivana Jank (autor tématu) 117 před 5 roky

Ja to zatim resila tak, ze jsem negativ vymazala tem, kteri se ozvali a omluvili. Ale je pravda, ze to same mohou udelat dalsim dárcům, kteri nebudou o jeho nespolehlivosti anebo skleróze vedet. A je i zajimave, ze vetsinou se toto tyka zajemcu, kteri sami nic neinzeruji.....takze nevedi, co s tim ma clovek prace a starosti. Ale na druhou stranu vam to dokaze vynahradit prijemny pocit, kdyz vam nekdo rekne, ze jste mu udelali obrovskou radost. Ale nechme uz to byt, vsude je neco a proc si kazit radost nekolika nevychovanci. Preji hezky vecer a hodne úspěchů tomuto vebu.

Pavla 54 před 5 roky

Dobry den jsou tady bohužel nevychovanci nic neinzeruje ale Vam se ozve a běda když nemate čas akorat jak on chce a pak ani nepoděkuje a pta se jestli nemate ještě něco co by jste mu dala ale je to jen jedna zkušenost doufam že dalši nebudou jinak mam same dobre zkušenosti tak se mějte