Jak označit, že jsem věc darovala?

Diskuze » Potřebuju poradit

johkuhbaz (autor tématu) 26 před 5 roky

Dobrého dne, je to trapné, ale dnes jsem darovala věc a nevím, jak ji přesunout do kategorie, že už výměna proběhla. Předpokládám, že smazat není to správné tlačítko...Děkuju za radu a omlouvám se. Pěkný víkend, johkuhbaz

Elis09 1 před 5 roky

ano, smazat je to správné tlačítko, také mi to nepřišlo moc "logické" ale je to tak

johkuhbaz (autor tématu) 26 před 5 roky

Aha, tak to jsem nečekala Děkuju moc!!! Pěkný večer a následující dny!j

Lucie 4 před 5 roky

Tak to nevím, jestli něco nedělám špatně... Když kliknu u inzerátu na "Seznam zájemců" a vyberu toho, kdo si věc převzal a tím udělím hodnocení. Věc se pak automaticky přesune jako darovaná. Pokud inzerát smažete, tak pak můžete hodnotit předání?

johkuhbaz (autor tématu) 26 před 5 roky

Já to tedy udělala podle návodu "Elis09" a kliknu "smazat" a nabídne se mi, zda jsem věc darovala a komu, nebo se nepodařilo najít "majitele" - a pak mohu i napsat hodnocení. Možná je to jedno - jak jsem psala na začátku, jsem tu trochu nováček, tak jsem jiné možnosti nezkoušela...

Monika Špoulová 101 před 5 roky

Dobrý večer Johkuhbaz,
děláte to dobře.

johkuhbaz (autor tématu) 26 před 5 roky

Děkuju Pěkné dny!

Zuzana 26 před 5 roky

Ale já to asi nedělám dobře. Mám inzerátů, k jednomu se přihlásila Elizabeth, že si vezme všech . Věci jsem předala, ale fakt s tím dál nevím rady. Asi jsem už UB.?.(

Zuzana 26 před 5 roky

Všech 5 inzerátů - omlouvám se.

Akela 587 před 5 roky

Nevím jestli odpovím dobře, ale když mám více nabídek a ozve se mě jeden člověk na určitou věc s tím,že by si vzal i další tak mu napíšu aby si je všechny jednoduše odkliknul jako zájemce. Pak je přidělím a po vyzvednutí smažu a dávám hodnocení. Bohužel dost lidí hodnocení vůbec nedává, já vždy.

Zuzana 26 před 5 roky

Děkuji moc, jen nevím jak se k té pí. Elizabeth Vochalové dostanu, aby klikla na všech 5 inzerátů, když u zboží má.

Akela 587 před 5 roky

Není zač. Jedině v archivu vyhledat vaší vzájemnou komunikaci a napsat jí, pak už to je opravdu asi jen na ní zda to bude chtít udělat nebo ne.Hezký den Zdena