Negativní hodnoceni

Diskuze » Nabízím pomoc

0077ivka (autor tématu) 3 před 3 měsíci

Před časem mi bylo uděleno negativní hodnoceni proti, kterému se nelze nijak bránit . Psala paní, že jsem s ní nekomunikovala, ale přitom jsem jí psala na mail, na který nereagovala. Když jsem v práci nemám čas chodit na předávání věcí a odpovídat nepřetržitě na maily. Následně, když jsem měla zájem o zboží mi bylo odpovězeno, že mám špatné hodnocení. Nelíbí se mi, že na negativní nebo neutrální hodnocení nemůžete reagovat. Že máte několik pozitivních toho už si lidé nevšimnou. Asi by to chtělo zvážit.

Odrin 8 před 2 měsíci

S tím se asi nedá nic dělat. Kdyby se dalo bránit byl by v tom chaos a bránili by se i ti, co ho dostali oprávněně.
Také jsem dostal jedno neutrální hodnocení s popisem že bylo vše v pořádku. Nevím proč když vše proběhlo rychle a dle domluvy.

Zdena 299 před 2 měsíci

Odrin - stejná zkušenost, bezva komunikace, úsměvy dala jsem i odměnu a dostala neutrál ani nevím za co. Paní dávala 3 věci najednou chtěla jsem jen jednu stejně ostatní už byly přiděleny no a asi jsem to dostala za další zájemce

Eva 153 před 2 měsíci

Já dostala neutrální hodnocení za to, že jsem něco darovala a paní se ani nedostavila včas.
Dřív tu byla možnost, že se hodnocení dalo měnit, ale nedělalo to dobrotu. Jak dal darující negativní hodnocení, protistrana, byť obdarovaná dávala negativ také. Správci pak museli často řešit spory.

Petr Roubíček 233 před 2 měsíci

osobně pokud mi někdo dá neoprávněně špatné hodnocení dám mu ho také a ještě napíšu proč jsem tak učinil ,osobně se snažím být vždy spolehlivý a dohodnout se na předání pokud to jde ,nebo věc pustit a dohodnout se možnosti jsou je to jen o komunikaci ,pokud mi dá někdo oprávněně špatné hodnocení tak bych mu to nevracel .