D

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

sp (autor tématu) 1 před 7 roky

Dobrý den. Prosím o vysvětlení. Zatím jsem zde nepřišel na to, pokud bych chtěl darovat věc, jak si mohu vybrat zájemce, komu.
Mám za to, že je to zde tak, kdo si klikne první, toho nabízená věc je, protože se další zájemce k mému kontaktu nedostane až do doby vypršení daného času ? Proč bych si nemohl vybrat např.zájemce, který by si zasloužil podle mne urč.věc více, než ten, kdo jen sedí na PC a hlídá si nabídky a klikne si první a přijde si pro to drzý člověk, kterému bych darovanou věc nejradši ani nedal ?
Tohle se stalo mému kamarádovi. Např.na Nevyhazuj to, jakáž takáž taková možnost je ! Nebo jsem tu možnost zatím neojevil ?
Děkuji za odpověď. Vašek

Eva 165 před 7 roky

Dobrý den Vašku, záleží na Vás komu věc darujete. Můžete si vybrat z emailů, které Vám na daný inzerát přijdou. Je tu možnost rezervace a pak ano, další zájemci v ten moment už zájem projevit nemohou. Pokud ale rezervaci na inzerát nedáte, mohou lidé psát dál.

sp (autor tématu) 1 před 7 roky

Díky moc. Taže vlastně tou rezervací si zablokuji další možnost příchozích emailů, jestli jsem to pochopil ,

Miloš Dvorský 12 před 7 roky

Druhá strana, pane Vašku, ponechání inzerátu bez "rezervace" je že ti méně drzí, když vidí několik srdíček a nic se neděje tak se neozvou.
To zase ze slušnosti, aby neobtěžovali zbytečně.
Nebo si můžou myslet že jste na svůj inzerát zapomněl. M.

Eva 165 před 7 roky

Ano, rezervace Vám stopne další možné zájemce.