Kdo je Petr Roubíček ?

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

(smazaný uživatel) (autor tématu) 134 před 7 roky

Nemohl jsem si nevšimnout že tento pán má až chorobnou touhu na všechno reagovat a mít poslední slovo. Takových kecalů je půl internetu na tom není nic zvláštního, ale všiml jsem si že že se ve starších příspěvcích zmiňovala jeho příslušnost či spřízněnost s admin teamem.
Nechci pana Roubíčka nějak dehonestovat, prostě v tom chci mít jasno.
Kdo je to ? je členem admin teamu ? proč je ho všude plno ?

Jan Alexandr Seeger 5 před 7 roky

Už tu exceluje dost dlouho, samé kecy v klecy.Jednou bydlí v Praze, pak na Rakovnicu...
Tady máte částečnou odpověď:

Petr Roubíček 149 před 3 dny
Mě je celkem jedno kdo co sbírá vždy ,když něco najdu dám to sem ,tak to je v pořádku jediné ,řeším vezu něco příklad součástky někomu skoro 100 km. vlakem a on prostě pro ně nepřijde co udělám holt je zahodím ,protože nemám auto a zpět vezu nákup ,nemůžu již věc vést zase domů ,nejde mi o místo doma mám velký barák na vesnici .

vilda1 34 před 7 roky

Pro pana Ondru, stačí se podívat od koho co dostal,a komu co dal! Také se Vám jako i jiným kdo to vlastně je otevřou oči,pán mnoha profilů. Jednou jsem se proti jeho blafání zastal a udělal ze mě agenta proto už sem ani nechodím,přeji hezký den Vám všem.

Josef Lišák Turek 70 před 7 roky

Taky se mi zdá, že pán "Velká Ústa" musí mít snad všude poslední slovo. A to jsem tu krátce - Můj profil byl sice založen v roce 2013, ale vzpomněl jsem si až teď

A ne, nechci vyvolávat flame. To je pod mou úroveň...

Petr Roubíček 242 před 7 roky

No jo zase někdo je ukřivděný ,že na něj nezbylo ,holt kdo dřív přijde ten dřív přijde .

Dew 19 před 7 roky

Jen posledních devět příspěvků,to zas není tak mnoho!

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Kdo je Ondra ,turek , vilda ,dew atd. světe div se lidé ukřivdění ,že je někdo v něčem předběhl třeba něco nezbylo , o příspěvky nejde to je jen zástěrka .

Dew 19 před 7 roky

Prosím pana Roubíčka aby laskavě neurážel koho nezná. Je celkem jedno co napíšete,melete si svou .Jste ubožák,a právě všechno potřebujete protože je to zadarmo, to je už nemoc.

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Závist to je mrška co

Dew 19 před 7 roky

Velice rád bych se setkal,mám počkat u autobusu nebo na nádraží něco Vám přinesu.Nemusíte si dělat starost já Vás poznám.

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Máte nový profil jste tu chvilku nebo máte podstatně více profilů ,mě je to fuk ,jen jsem napsal administrátorům ,proč tady zase někdo dělá štvavou kampaň ,že nemáte co dělat tak si uděláte profily pane řidič to jsem vás prokouknul .

Dew 19 před 7 roky

Jste opravdovej kecal, jak napsal pán, kecy v klecy.napište kam chcete.Vy a vám podobní jsou ostudou těchto stránek.

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Nevím kdo si začal nemáte co dělat tak tady urážíte lidi na to máte mraky profilů to je tedy pěkná zábava ,proto jak jsem psal upozornil jsem administrátora na to vaše chování ,ostudou stránek jste sám děláte tady akorát komplot nic víc .

I Love Holo 9 před 7 roky

Pane Roubíček a nejste vy ten známý Aleš Palasman?

Dew 19 před 7 roky

Vemte si čípek! A nemelte blbosti o profilech.Už Vám hrabe ostudou jste sám.Administrátor z Vás už musí mít žlučové kaménky. Odrazujete lidi kteří chtějí něco darovat, ale né vám, nevědí za jakým profilem jste schovanej.Hlavně že píšete že nechápete ty co jen berou to je sranda.

Dew 19 před 7 roky

Mám stejný názor už jen jak to hloupě komentujete i jména profilů jsou trochu židovská ta která rád používáte.A.Palasman.

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Ani neumíte opisovat to už umějí děti v první třídě ,nemám potřebu se schovávat ,kolik jste daroval věcí na těch všech profilech co tu máte ,ve dvou příspěvcích si tady sám sobě odpovídáte ,máte stejný názor sám se sebou no tak hlavně ,že tak ty Palosmando jeden

Dew 19 před 7 roky

Není pravda že blesk peněženky jste zde nabízel? U těchto nelze zjistit kdo je majitelem účtu jsou anonymní.Proč si pořád měníte adresu- profil obrázek, jednou Liberecko, pak Berounsko, Praha, 1-3-10 atd. to je opravdu k zamyšlení.Já počítače a telefony nepotřebuji! mám jedno číslo a né deset. Řekl jste si o to sám.

(smazaný uživatel) (autor tématu) 134 před 7 roky

Nečekal jsem tak vtipnou reakci p. Roubíčka.
Pane Roubíčku, já Vás vážně nechtěl nijak napadat, chtěl jsem vědět kdo jste. zatím mimo poměrně slabých výpadů podpořených mraky smajlíků jste mi neodpověděl.

Co se darování týká tak, mi nevadí když se na mne jak se říká nedostane. Ale hlavně daruji já ostatním. Kdoví možná jednou něco daruji i Vám (vzhledem k tomu že cestujete to není vyloučeno).

Rovnou vám odpovím, kdo jsem já. Jsem pražskej kluk z prahy 1; koluje kolem mne hodně věcí a tak je semtam daruju. většinu mimo internet. Věnuju se dobročinosti a vzdělávání mládeže hlavně v tom že je učím s pc i něco jiného než hrát hry. žádnou konspiraci v tom nehledejte. Ondra je moje pravé jméno.

Tak a teď vy.

Petr Roubíček 242 před 7 roky

pro dew já žádné Blesk peněženky nikdy nerozdával ani neprodával to za prvé za další ,co se týče převzetí tedy adresy tu samozřejmě měním ,podle toho jak zrovna mám pracovní cesty ,nejezdím extra pro věc ,ale spojím to telefonní číslo mám jedno svoje a jedno od zaměstnavatele ,jinak bych vám pro ty výpady a stihomam doporučil vyhledat odbornou pomoc .

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Pro Ondru o co vám jde ? Za další nejsem administrátor ,pokud tu hodně píšu má to jiné důvody konec konců proto tu ta diskuze je ,také se zajímám o počítače a to hodně opravuji je atd. a spousty jiných věcí , také rekonstrukci baráku a to komplet dělám drtivou většinu sám dnes řemeslníka aby dělal pořádně nikde nenajdete .

Dew 19 před 7 roky

Nikoho nezajíma co děláte a jak přestavujete dům.To je Vaše věc co tady předvádíte je nekorektní,a vzbuzuje dojem podvodu na dárce kteří zde chtějí neco nabídnout.Pro člověka který je nemocen potřebou něco dostat za každou cenu. Ve Vašem profilu jsem našel že jste nabízel platební karty a i žáček prohlédne jména která se opakují -dal a obdržel i hodnocení jsou totožné u různých jmen.Přečtěte si co jste zde napsal od začátku až do konce! Pravdu si člověk nemusí pamatovat - leš ano!

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Bla bla bla

Dew 19 před 7 roky

Děkuji za inteligentní odpověd Vašeho formátu nijak mě nepřekvapuje!

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Já nemám potřeba do nikoho rýpat jako někdo ,pokud se kouknu do profilu co kdo dal nebo vzal ,zkrátka používá web na to na co je určený tak u vás jsem zjistil akorát jednu věc máte profil nebo několik profilů na rýpání a šťourání a dokonce hledání duchů to je vaše ubohost ,proto jsem vám doporučoval odbornou pomoc ,protože je to nemoc .

Marty 44 před 7 roky

Dobrý den.
řekl bych, že diskuze zde je o tom aby se lidi bavili a konverzovali. Proto přesně nechápu velký smysl této dohady zde. Proto vás žádám všechny zúčastněné o uklidnění svých emocí. Tuto konverzaci zavírám, protože dále nemá smysl a nikam nepovede. Předem ale varuji, že pokud tu budete i nadále dělat takovýto rozruch budeme nuceni zasáhnout. Takovéto konverzace nedělají dobré světlo na webu a odradí případné další nové dárce věcí a to snad je to hlavní proč tu tato stránka je.
S pozdravem Admin Márty