Beru všechno

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

Alice (autor tématu) 6 před 7 roky

Mám takový dojem, že je tady pár klientů, kteří musí sedět u pc celý den. Už jsem darovala opravdu dost věcí, ale kdykoliv podám inzerát, tak do dvou minut mám pravidelně odpověď od stejných asi šesti lidí.A dokonce mi napíší, beru vše, co inzerujete. Zajímalo by mě co s tím dělají, to snad musí prodávat. Takže ať nečekají na mou odpověď a zamyslí se nad sebou.

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Je to tak pokud něco inzeruji vždy první se ozvou jen ti samý možná mají nějaké páky ,většinou inzeruji věci které nejsou dobře prodejné nebo nejsou vůbec prodejné ,drahé věci je lepší prodat .

Vendula Szlauerová 2 před 7 roky

Nechápu, proč je to problém, když je tato stránka o tom darovat věci za odvoz, ale ok - Vaše věc. Pokud ti lidé opravdu prodávají a darujícím vadí, že prodávají, proč to darující neprodávají sami? Tady asi těžko budou vybavovat byt nějaké sociální případy (vždyť si vemte, že by museli být na netu a mít možnost velmi rychle zorganizovat leckdy drahou přepravu), pro pomoc takovým lidemt je nejlepší darovat věci na charitu.

Co mi ale opravdu není jasné, z jakého titulu tady moralizujete, když sama nemáte dost slušnosti ani na strohou odpověď..

Petr Roubíček 242 před 7 roky

věci se často objevují právě z portálu kde se nedají prodat ,s tím prodejem to moc horké tedy nebude

Akela 588 před 7 roky

Věci jsou pro potřebné a ne pro ziskuchtivé.

Maqi89 135 před 7 roky

Nedávno mi volal pán, že bere úplně všechno, co tady nabízím. Pak se ukázalo, že chce jen tři věci, ale ani pro ty si nebyl schopen přijít na smluvené místo, kde jsem marně čekala čtvrt hodiny

vlasta 10 před 7 roky

Nevím co řešíte.. Já jsem zrovna z těch ,která většinou chce vše neboť mám více dětí a dosti kamarádek,které si to rády vezmou pro své děti... A není to o tom,že člověk sedí celý den u pc.. Já si večer sednu podívám se co mne zajímá a když toho ten člověk má více tak mu napíši během pár minut a tím končí mé sezení u vše za odvoz... Tudíž nerozumím tomu co řešíte.. A proč bych se měla zamyslet sama nad sebou?

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Pokud se někam s věcmi táhnu a nikdo pro něj nepřijde tak vyhazuji .

ferrenczy 2 před 7 roky

Řekl bych, že není třeba se s věcmi "někam tahat". Toto je všezaodvoz. Nabízím věci zdarma za odvoz, takže zájemce si pro ně přijde až ke mně domů, to je naprosto v pořádku. Nebudu nikam chodit a pak někde zbytečně čekat (což je téměř pravidlem).

Pokud zájemce chápe zdrama za odvoz jako "přines mi to až domů, protože já jsem líný", tak má smůlu. Mnohem blíž je totiž popelnice

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Ale to asi jo jenže pokud je to něco menšího a jedu tím směrem tak to klidně vezmu ,pochopitelně nebudu tahat těžký nábytek apod. , třeba jsem paní vezl DVD ,pokud je to něco maximálně pár kg. vezmu to , pokud ,ale zájemce mě vyšplouchne tak věc holt zahodím ,protože věci vozím vlakem nebo autobusem atd. auto nemám ,jasně ,že popelnice je všude nebo bezdomovec si to třeba vezme .

Josef Lišák Turek 70 před 7 roky

Vemte si to takhle. Někdo, třeba já, rád sbírá staré PC, notebooky a podobné věci. To jsou věci, které se už NEDAJÍ prodat a stejně mám zájem o každý chlup, co upadne, protože je mým koníčkem se v tom hrabat a vrtat celé dny. Nedělejte z toho drama, prostě těm lidem neodpovídejte a je to.

A jen tak mimochodem, když už jsem tu a píšu, mrkněte na http://srotiste.powerack.cz a zamyslete se, jestli pro mně něco nemáte

Petr Roubíček 242 před 7 roky

Mě je celkem jedno kdo co sbírá vždy ,když něco najdu dám to sem ,tak to je v pořádku jediné ,řeším vezu něco příklad součástky někomu skoro 100 km. vlakem a on prostě pro ně nepřijde co udělám holt je zahodím ,protože nemám auto a zpět vezu nákup ,nemůžu již věc vést zase domů ,nejde mi o místo doma mám velký barák na vesnici .