Veselé Vánoce a šťastný nový rok

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

David Drdek (autor tématu) 66 před 7 roky

Popřejte zde vašim oblíbeným uživatelům něco pěkného do nového roku

Váš tým VzO

Baruš 27 před 7 roky

Milý všezaodvozáci , děkuji všem, se kterými jsem měla možnost se letos setkat, ať už jako dárce nebo obdarovaný, za ujištění, že existují ještě dobří lidé, kteří si rádi navzájem pomohou Doufám, že i v dalším roce budu mít možnost se s některými vidět, např. s Martinou, Zdenou nebo IvanouIvanou, se kterými jsem se letos vídala častěji, až jsem si občas připadala jako kdyby jsme byly staří známí přeji pohodové Vánoce a krásný nový rok všem uživatelům

Baruš 27 před 7 roky

Jo a ještě jsem zapomněla napsat ooooobrovský dík adminům, kteří se tu o nás tak hezky starají

Ivana B. 57 před 7 roky

Také se připojuji s přáním prožití krásných Vánočních svátů a všeho nejlepšího do nového roku...

Akela 587 před 7 roky

Přeji všem dobrým lidičkám zde na webu jak těm co znám tak těm, které tu vídám jak nabízejí věci. Krásné svátky plné pohody a také se těším,že se zase potkáme - Baruš, Marcela Molnárová, IvanaIvana,Dana Dostálová, Vendy a další a další dámy i pánové Mějte se moc hezky.

Vendula Kopi 28 před 7 roky

Krásné svátky vánoční, hodně klidu, pohody a radosti, pěkné dárky pod stromečkem A v novém roce hodně zdraví, štěstí, lásky a peněz přeji

Alena 15 před 7 roky

Také bych ráda popřála všem lidičkám ze Vše za odvoz krásné a pohodové Vánoce a všechno nej do nového roku 2017.

vilda1 34 před 7 roky

Všechno nejlepší do nového roku 2017 Vám přeje Vilda s manželkou .

Milena 1 před 7 roky

Vanoce prichazeji k nam male prani pro vas mam at budou svatky na blate,ci ve snehovem kabate v pohode je uzivejte dobrou vuli spolu mejte. KRASNE SVATKY VSEM PREJE MILENA.

Lucie 28 před 7 roky



Linux Debian 64 před 7 roky

Merry Xmas a Veselou Chanuku ✡

Michal Wagner 3 před 7 roky

Jitka Nazarská 2 před 7 roky

Krásný rok 2017

Sluníčko 53 před 7 roky

I kdyz s mirnym zpozdenim...preji vsem v tomto roce hodne zdravicka a milych setkani s podobne naladenymi lidickami