Inzerát - HLEDÁM

Diskuze » Přání, komentáře a otázky

Olga Krejčí (autor tématu) 22 před 8 roky

Zažil tu někdy někdo, aby se mu ozval zájemce o Váš inzerát v kategorii HLEDÁM? Mám pocit, že stránky fungují pouze jako daruji za odvoz.

Akela 588 před 8 roky

Jednou nebo dvakrát Ale spíš ne...

Ivana B. 57 před 8 roky

Mně se ted ozvali tři dárci na moji poptávku po PET víčkách pro vnučku.

Nikol Allinová 2 před 8 roky

Mě se 2x ze 4. poptávek zadařilo

Baruš 27 před 8 roky

Mě se zadařilo 1x ze 4 poptávek

Petr Roubíček 242 před 8 roky

Je to slabé mě z několika cca 5 poptávek nic spíš to nefunguje než ano ,lepší je hledat jen v nabídkách .

Šárka Kašparová 2 před 8 roky

Jednou ano, hned u prvního inzerátu. Podle mě je problém v tom, že lidi si filtrují jen to, co je nabízeno.

Klára Míčková 35 před 8 roky

Jenže inzeráty "hledám" nejdou filtrovat - nebo jsem nepřišla na to, jak se to dělá. Kolikrát bych projela jen poptávky, určitě bych něco pro někoho někde vyhrabala (nebo třeba věděla, kde se poptat), ale pokud takový inzerát nezachytím, tak ho prostě nenajdu. Což je škoda.

Akela 588 před 8 roky

Pro p. Míčkovou. Zadejte vlevo do lupy slovo ** hledám *** a vyjedou vám poptávky Zkusila jsem pátrat a zadařilo se

Klára Míčková 35 před 8 roky

To jsem zkoušela právě už předtím, než jsem výše uvedený komentář napsala, jenže nevyjedou inzeráty všechny - jen ty, v nichž inzerent slovo "hledám" sám uvede. Což je málo a je to škoda.

Akela 588 před 7 roky

Aha tak to to jsem netušila.

michal 95 před 7 roky

Můžete navrhnout správci stránek aby vylepšil pokročilé vlastnosti filtrování obsahu .

Anna 14 před 7 roky

Přesně tak na hledám se mál lidí ozve ještě ,co mě napadá pokud by moderátor byl pro tak založit vymenimzaodvoz tedy obdoba těchto stránek kde by šlo něco měnit ne prodávat .

valentin58 19 před 7 roky

Pokročilé vlastnosti a filtrování obsahu by značně zlepšilo tuto stránku. valentin58.

Admin Petr 247 před 7 roky

Ahoj, děkujeme za podnět. Zatím toto filtrování snadno možné není (zvážíme s dalšími úpravami stránek), nicméně nyní můžete do adresy v prohlížeči napsat http://vsezaodvoz.cz/inzeraty/vsechny?type=2 čímž, se vám zobrazí právě jen inzeráty typu hledám. Výsledkem je to co potřebujete, jen to zatím nelze naklikat, ale pouze takto ručně přepsat adresu. Snad to pomůže

Klára Míčková 35 před 7 roky

Bezva, díky za tip, aspoň tak. Psala jsem Vám tento podnět i e-mailem, ale nikdo se neozval - jsem tedy ráda, že neskončil v propadlišti virtuálního světa